HELLA Knipperlichtautomaat, pinkdoos (4AZ 001 879-051)

  • Artikelnr: 4AZ 001 879-051
  • EAN: 4082300261462
  • SKU: 4756169
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Monteerwijze Opbouw
Elektr. schakelvermogen [W] 140
Aantal polen 3
Spanning (Volt) 24
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met houder
Controleteken CE
Temperatuur van [°C] -40
Temperatuurbereik tot [°C] 85
Korte informatie

*** HELLA Elektronica OE-expertise al meer dan 60 jaar.

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AEBI 20-0255501-9
    AUWÄRTER 1506.045.10
    AUWÄRTER 771-BG006
    DAF 086 7510
    DAF 152 6247
    IVECO 4201 3486
    IVECO 4256 1002
    IVECO 5032 90866
    IVECO 8203 960
    IVECO 9710 3573
    KÄSSBOHRER 7-371-000-001
    MAN 82.25902.0042
    MERCEDES-BENZ 000 822 13 21
    MERCEDES-BENZ 000 982 05 23
    MERCEDES-BENZ 002 544 55 32
    MERCEDES-BENZ A 000 822 13 21
    MERCEDES-BENZ A 000 982 05 23
    MERCEDES-BENZ A 002 544 55 32
    SCANIA 233 200
    VOLVO 4 803 798
    CASE IH 264821
    O&K 0264821
    LIEBHERR 1 056 106 09
    LIEBHERR 1 056 106 16
    LIEBHERR 6 060 118 08
    GOLDHOFER 13213
    NOOTEBOOM 3323440
    HAKO 90-43446-5
    PACTON 182615
    TEREX 3600140034
    TEREX 5350638969
    JUNGHEINRICH 0830415
    JUNGHEINRICH 16231380
    JUNGHEINRICH 50002660
    DOLL 7086805
    DOLL 7131049
    HYDREMA 585221
    IRIZAR 8509272
    VDL 20182002
    FELDBINDER 1011255
    ROSENBAUER 023138
    SANY B240700000134

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    ik begrijp

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info