STELLOX Adapter, stekkerdoos (88-00711-SX)

  • Artikelnr: 88-00711-SX
  • EAN: -
  • SKU: 261565856
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Gewicht (kg) 0,145
Materiaal Kunststof
Aantal polen 7
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met trekbeveiliging

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1527114
    DAF 0703748
    DAF 1336857
    DAF HBU8011
    DAF 0866487
    DAF 703748
    FORD 410490
    FRUEHAUF LSX0461001
    FRUEHAUF CF370613
    FRUEHAUF CF3706136
    FRUEHAUF CF370498
    FRUEHAUF CF3704989
    FRUEHAUF CF370500
    FRUEHAUF CF3705001
    IVECO 782692
    IVECO 3464801
    KHD 01290982
    KHD 1290982
    KHD 01103089
    KHD 3203633900
    KHD 1103089EY887681
    MAN 81252076003
    MAN 81252455197
    MAN 81254350199
    MAN 81254350086
    MAN 81 25435 0199
    MERCEDES-BENZ 1158220022
    MERCEDES-BENZ 0045452128
    MERCEDES-BENZ 0365459528
    MERCEDES-BENZ A1158220022
    OPEL 9293179
    OPEL V99120290
    OPEL 009293179
    SCANIA 179530
    SCANIA 20223816
    SCANIA 0179530
    SCANIA 1454500
    SCANIA 0 179 530
    VOLVO 1122802
    VOLVO 355669
    FAUN 99700987118
    FAUN 1041702
    FAUN 99701041702
    FAUN 0987118
    FAUN 1710080
    FAUN 1710088
    SISU 1865100132
    STEYR 537380247010
    STEYR 79100720036
    VAG 811817855
    VAG KDWHLO9027
    CASE IH M1340704
    HOLDER 52341800179
    MASSEY FERGUSON D45051300
    LIEBHERR 607201208
    LIEBHERR 607201214
    LIEBHERR 6072076
    LIEBHERR 605004701
    LIEBHERR 605006008
    RENAULT TRUCKS 0000565818
    RENAULT TRUCKS 5000786922
    CLAAS 605006008
    CLAAS 605 006 008
    DEUTZ-FAHR 01290982
    DEUTZ-FAHR 01103089
    FENDT E400034
    FENDT F231902140010
    JOHN DEERE 7969723
    JOHN DEERE 105206
    DEMAG 05726740
    DEMAG 32408440
    ATLAS COPCO 1635145
    ATLAS COPCO 5621841
    CATERPILLAR 3A9097
    HAMM 342513
    KOMATSU 05726740
    KRAMER 561183
    KRAMER 56465
    KRONE 200810070
    KRONE 09245780
    KRONE 500924578
    KRONE 200833760
    SCHMITZ CARGOBULL 1INBEMA0009
    SCHMITZ CARGOBULL 1023102
    SCHMITZ CARGOBULL 1086
    SCHMITZ CARGOBULL 060947
    SCHMITZ CARGOBULL 064710
    SCHMITZ CARGOBULL 7189
    SCHMITZ CARGOBULL 1FZELEK0028
    SCHMITZ CARGOBULL 060108
    SCHMITZ CARGOBULL 2929
    SCHMITZ CARGOBULL 1-FZELEK0028
    SETRA 183400
    SETRA 2370014200
    SETRA 7521403012
    DOLL 8179041
    DOLL 8176227
    REISCH 5003021

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info