DT Spare Parts Oliedrukschakelaar (13.43131)

  • Artikelnr: 13.43131
  • EAN: 4057795178809
  • SKU: 265234435
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Voor OE nummer 6ZL 009 600-101
Gewicht [g] 38
Garantie 2 jaar garantie
Schroefdraadmaat 1/4" x 18 NPT
Schakelpunt [bar] 0,3

Alternatieven

FEBI BILSTEIN Oliedrukschakelaar (07811)
FEBI BILSTEIN Oliedrukschakelaar (07811)
€ 4,08
TOPRAN Oliedrukschakelaar PREMIUM BRAND (302 181)
TOPRAN Oliedrukschakelaar PREMIUM BRAND (302 181)
€ 4,90
BLUE PRINT Oliedrukschakelaar (ADM56607)
BLUE PRINT Oliedrukschakelaar (ADM56607)
€ 4,96
TOPRAN Oliedrukschakelaar (300 541)
TOPRAN Oliedrukschakelaar (300 541)
€ 5,02

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FORD 90AB-9278-AB
    FORD 92BB9278BB
    FORD 92BB-9278-BB
    FORD 1027970
    FORD 1652872
    FORD 1647828
    FORD 1414897
    FORD 1066811
    FORD 6080608
    FORD 6062916
    FORD 409160
    FORD 3466716
    FORD 6170902
    FORD 6499475
    FORD 6086163
    FORD 6153125
    FORD 6716335
    FORD 6716355
    FORD 6513125
    FORD 6539971
    FORD 81AB-9278-AA
    FORD 81AE9278BA
    FORD 73151
    FORD 81AB9278AA
    FORD 86AB-9278-BA
    FORD 90AB9278AB
    FORD 81AE-9278-BA
    FORD 86AB9278BA
    MAZDA 1E0018501A
    MAZDA 1E1018501
    MAZDA C20118501
    MAZDA 1E0018501
    STANDARD AUTOMOBILE 50590

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info