JP GROUP Koppelingsset JP Group (3830400310)

  • Artikelnr: 3830400310
  • EAN: 5710412539122
  • SKU: 286777402
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 3830400319
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Met deze JP GROUP koppelingsset 3830400310 schakelt jouw auto weer als nieuw! Na vervanging eindelijk weer dat juiste koppelingsgevoel. . 

Dit drukgroepsetje geeft jou de zekerheid van iedere keer weer een soepele schakeling van versnelling naar versnelling.

Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Diameter (mm) 200
Aantal tanden 20
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager

Alternatieven

BLUE PRINT Koppelingsset (ADM53035)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADM53035)
€ 77,19
BLUE PRINT Koppelingsset (ADG03040)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADG03040)
€ 77,40
BLUE PRINT Koppelingsset (ADM530116)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADM530116)
€ 96,01
BLUE PRINT Koppelingsset (ADM53049)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADM53049)
€ 108,62
BLUE PRINT Koppelingsset (ADM53061)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADM53061)
€ 118,65

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    MAZDA B31116510
    MAZDA B31516510
    MAZDA B61816460
    MAZDA B62516410
    MAZDA B62616410
    MAZDA B63316460A
    MAZDA Z50116410
    MAZDA Z50116460
    MAZDA B30116510
    MAZDA B61916460
    MAZDA B63116460
    MAZDA FP0116410
    MAZDA FP0116510
    MAZDA ZJ0116410
    MAZDA B62216410
    MAZDA B63116460A
    MAZDA B63116460B
    MAZDA B63316460
    MAZDA B30116510A
    MAZDA B61916460A
    MAZDA B62616410A

     

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info