SCT - MANNOL Remblokkenset, schijfrem (SP 126 PR)

  • Artikelnr: SP 126 PR
  • EAN: -
  • SKU: 183684739
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 20034, 20755, 21035
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De remblokkenset, SP 126 PR, van SCT - MANNOL verzekert je van een optimaal remvermogen. De remblokken 20034, 20755, 21035 zijn van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze set wordt over het algemeen aan de  Vooras toegepast.


De afmetingen van de SP 126 PR zijn een breedte van 61,2mm, een hoogte van 56,9mm, en een dikte van 15mm,
Bij bestellen van '1 set/stuk' omvat de levering een compleet setje voor één gehele as. Ook wel bekend als ‘4 losse blokjes’.


Met deze remblokkenset kom je niet voor verrassingen te staan. Is er dan een keer een noodstop nodig? Dan weten deze remblokken van SCT - MANNOL daar wel raad mee! Dat is nog eens een veilig gevoel! Verifieer een remblokkenset overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten. Denk aan diameter verschil remschijf of een zo genoemd ‘PR-nummer’. Deze en andere vind je via deze zoekmethode en de aangegeven informatie. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!
 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Dikte [mm] 15
Breedte (mm) 61,2
Hoogte (mm) 56,9
Controleteken E11 90R-01183/4080
Inbouwplaats Vooras
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    ALFA ROMEO 0000060711958
    ALFA ROMEO 0000060727285
    ALFA ROMEO 0060711959
    ALFA ROMEO 0060727286
    ALFA ROMEO 0060729251
    ALFA ROMEO 0060778263
    ALFA ROMEO 10514.22.052.
    ALFA ROMEO 105142211504
    ALFA ROMEO 11600.22.052.
    ALFA ROMEO 116002205203
    ALFA ROMEO 11600220520330
    ALFA ROMEO 116002205230
    ALFA ROMEO 11633.22.052.
    ALFA ROMEO 116332205200
    ALFA ROMEO 116332205230
    ALFA ROMEO 60711959
    ALFA ROMEO 60727286
    ALFA ROMEO 60729251
    ALFA ROMEO 60778263
    AUDI 311698151C
    AUDI 411698151C
    AUDI 803698151A
    AUDI 803698151C
    BEDFORD 91075504
    BEDFORD 91090543
    BMW 34 11 1 116 619
    BMW 34111102966
    BMW BMWPL01
    FORD 710084
    FORD 710417
    FORD 800001
    FORD 91075504
    FORD 91090543
    MERCEDES-BENZ 000 420 57 20
    MERCEDES-BENZ 000 420 58 20
    MERCEDES-BENZ 000 420 62 20
    MERCEDES-BENZ 000 420 76 20
    MERCEDES-BENZ 000 586 25 42
    MERCEDES-BENZ 000 586 76 42
    MERCEDES-BENZ 0004206280
    MERCEDES-BENZ 0004207120
    MERCEDES-BENZ 001 420 06 20
    MERCEDES-BENZ 001 420 93 20
    MERCEDES-BENZ 001 586 64 42
    MERCEDES-BENZ 0014207920
    MERCEDES-BENZ 002 586 47 42
    MERCEDES-BENZ 002 586 48 42
    MERCEDES-BENZ 2726750
    MERCEDES-BENZ A0004205720
    MERCEDES-BENZ A0004205820
    MERCEDES-BENZ A0004207620
    MERCEDES-BENZ A0014200620
    MERCEDES-BENZ A0014209320
    MERCEDES-BENZ A0025864742
    MERCEDES-BENZ A0025864842
    OPEL 1605124
    OPEL 1605449
    OPEL 1605466
    OPEL 1605543
    OPEL 1605710
    OPEL 1605712
    OPEL 1605723
    OPEL 1605726
    OPEL 90005268
    OPEL 90016808
    OPEL 90297407
    OPEL 90297409
    OPEL 90297421
    OPEL 90297460
    OPEL 91032971
    OPEL 91075504
    OPEL 91082782
    OPEL 91090543
    PEUGEOT 425179
    PORSCHE 803698151C
    ROVER GBP 519
    ROVER GBP 572
    SAAB 7872906
    SEAT 411698151C
    SEAT 803698151A
    SKODA 411698151C
    SKODA 803698151A
    TALBOT 04789100
    TALBOT 168063 00
    TALBOT 168440 00
    TALBOT 424892
    TALBOT 425005
    TALBOT 425179
    TALBOT 4789100
    TALBOT VBP151
    VAUXHALL 90005268
    VAUXHALL 90016808
    VAUXHALL 90297407
    VAUXHALL 90297409
    VAUXHALL 91032971
    VAUXHALL 91075504
    VAUXHALL 91082782
    VAUXHALL 91090543
    VOLVO 2701662
    VOLVO 270196
    VOLVO 270924
    VOLVO 271477
    VOLVO 2714772
    VOLVO 271586
    VOLVO 2715860
    VOLVO 2717023
    VOLVO 271758
    VOLVO 2717585
    VOLVO 271824
    VOLVO 2718245
    VOLVO 271962
    VOLVO 2719623
    VOLVO 272407
    VOLVO 272463
    VOLVO 2724630
    VOLVO 2724631
    VOLVO 2726750
    VOLVO 272774
    VOLVO 2727820
    VOLVO 2728700
    VOLVO 2728772
    VOLVO 272911
    VOLVO 2729119
    VOLVO 30648383
    VOLVO 30793802
    VOLVO 307938020
    VOLVO 8628240
    VW 311 698 151 C
    VW 311698151E
    VW 411 698 151 B
    VW 411698151C
    VW 803 698 151 A
    VW 803 698 151 C
    LEYLAND DAF GBP519
    LEYLAND DAF GBP572
    MASERATI 310254042
    MASERATI 327256131
    LDV GBP519
    LDV GBP572

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info