SCT - MANNOL Remblokkenset, schijfrem (SP 121 PR)

  • Artikelnr: SP 121 PR
  • EAN: -
  • SKU: 183684137
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 20359
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De remblokkenset, SP 121 PR, van SCT - MANNOL verzekert je van een optimaal remvermogen. De remblokken 20359 zijn van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze set wordt over het algemeen aan de  Vooras toegepast.


De afmetingen van de SP 121 PR zijn een breedte van 105mm, een hoogte van 74,8mm, en een dikte van 18mm,
Bij bestellen van '1 set/stuk' omvat de levering een compleet setje voor één gehele as. Ook wel bekend als ‘4 losse blokjes’.


Met deze remblokkenset kom je niet voor verrassingen te staan. Is er dan een keer een noodstop nodig? Dan weten deze remblokken van SCT - MANNOL daar wel raad mee! Dat is nog eens een veilig gevoel! Verifieer een remblokkenset overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten. Denk aan diameter verschil remschijf of een zo genoemd ‘PR-nummer’. Deze en andere vind je via deze zoekmethode en de aangegeven informatie. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!
 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Dikte [mm] 18
Breedte (mm) 105
Hoogte (mm) 74,8
Controleteken E11 90R-01037/1251
Inbouwplaats Vooras
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat

Documenten

Alternatieven

FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (116127)
FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (116127)
€ 34,17
BLUE PRINT Remblokkenset, schijfrem (ADJ134215)
BLUE PRINT Remblokkenset, schijfrem (ADJ134215)
€ 38,48

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    ALFA ROMEO 4431470
    DAF RTC4812
    DAF SA4107754
    FIAT 4431470
    FIAT 93806190
    FORD 1571570
    FORD 1571571
    FORD 1571572
    FORD 5010553
    FORD 5015935
    FORD 5018908
    FORD 5022398
    FORD 6150949
    FORD 6165965
    FORD 6567002
    FORD 76VB2K021BA
    FORD 76VB2K021CA
    FORD 76VB2K021DA
    FORD 89VB2K021CA
    FORD 89VX2K021BA
    FORD 89VX2KO21BA
    IVECO 1902293
    ROVER GBP 267
    ROVER GBP 627
    ROVER GBP272
    LEYLAND DAF 6613708
    LEYLAND DAF GBP267
    LEYLAND DAF GBP627
    LEYLAND DAF SA4107754
    LDV GBP267
    LDV GBP627
    LAND ROVER GBP267
    LAND ROVER GBP270
    LAND ROVER RTC3163
    LAND ROVER STC2956

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info