HELLA Gloeilamp HEAVY DUTY (8GA 002 073-241)

  • Artikelnr: 8GA 002 073-241
  • EAN: 4082300191509
  • SKU: 5885705
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 082115, 812424, HB241, P21W, P21WHDCP10

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Lamptype P21W
Spanning (Volt) 24
Nominaal vermogen (W) 21
Aantal 10
Controleteken E1
Type grondplaat BAY15s
Inbouwplaats voor en achter
Bundeltype Doos
SVHC 7439-92-1; loodchromaat, 1330-43-4; Disodium tetraborate, anhydrous

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AEBI 18-3410747
    AEBI 18-ZZ0233355-7
    AEBI 20-0233353-2
    AEBI 300.6076
    AUDI KDWHLO9590
    AUWÄRTER 1510.026.00
    AUWÄRTER 81.25901-0016
    DAF 017 6043
    DAF 135 4872
    IVECO 5003 097033
    IVECO 5031 34849
    IVECO 5032 92244
    IVECO 5801 265365
    MACK 4381 78104
    MAN 100271272
    MAN 1510.026.00
    MAN 81.25901.0075
    MAN 81.25901-0016
    MAN T 1381
    MAN ZF259010021
    MERCEDES-BENZ 140 000 60 02
    MERCEDES-BENZ A 140 000 60 02
    TOYOTA 56617-FSH96-71
    VOLVO 1 421 046 0
    VOLVO 7 050 833 7
    VOLVO 70 508 337
    VOLVO 945 091
    VOLVO 945091
    VOLVO 967708
    VOLVO 992521
    VW KDWHLO9590
    FAUN 1706-112
    FAUN 9970-0243668
    LEYLAND DAF MBU241
    NEOPLAN 1510.026.00
    NEOPLAN 81.25901-0016
    BOMAG 057 512 68
    CASE IH 00 70249 87
    CASE IH 2976502
    CASE IH 410939A1
    HITACHI 0925307C1
    HITACHI 0925307C1000
    HITACHI AA01BAJ
    O&K 2976502
    STEINBOCK 050 06233
    LIEBHERR 6 070 131 01
    LIEBHERR 6 070 217 08
    LIEBHERR 6 070 217 14
    LIEBHERR 6 200 915
    CLAAS 454 02 22
    FENDT F 745.006.991
    DEMAG 50737499
    GOLDHOFER 13154
    GOLDHOFER 151560
    JCB 720/15004
    RENDERS 99760202
    SPIERINGS 407291
    STILL 007454
    STILL 513989
    STILL 7919564997
    STILL 8007454
    HAKO 19-74123-0
    AHLMANN 4192517 A
    ATLAS COPCO 0356894
    ATLAS COPCO 1091.0216.00
    ATLAS COPCO 1813000009
    HAMM 00230626
    HYSTER S00764510052
    KOMATSU 20G-06-31560
    LANDINI 6657897A1
    LINDE 791 956 49 97
    SPERRY NEW HOLLAND 2976502
    YANMAR 1813000009
    ZIEGLER 422066
    VÖGELE 3515155125
    PAUS 511155
    KRONE 0924690/0
    KRONE 200818600
    KRONE 200840090
    LANGENDORF 1134851
    SCHMITZ CARGOBULL 061368
    SCHMITZ CARGOBULL 1076
    SCHMITZ CARGOBULL 1-FZELEK0501
    SCHMITZ CARGOBULL S061368
    TEREX 0356894
    TEREX 1.813.000.009
    TEREX 20026687
    TEREX 3600136103
    TEREX 3708006748
    TEREX 50737499
    JUNGHEINRICH 05006233
    JUNGHEINRICH 18720
    JUNGHEINRICH 28304140
    JUNGHEINRICH 449090088
    JUNGHEINRICH 50409964
    MANITOU 924064
    DOLL 8177151
    LAMBERET 22435042
    MAFI 000,580,1006
    REISCH 5009102
    SOMMER 2800065001
    SOLARIS 1510-022-000
    SOLARIS 3400-016-961
    PLAXTON 0204450
    VOLVO (CHANGAN) 992521
    KEMPF 4302010
    FELDBINDER 007112
    ROSENBAUER 05200110

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info