SPIDAN Askoppeling aandrijfas (U 167)

  • Artikelnr: U 167
  • EAN: 4019064300588
  • SKU: 220218081
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Lengte 1 [mm] 62,50
Diameter 1 (mm) 24,00
Type askoppeling Kruiskoppeling
Smering Met permanente smering
Kwaliteit Standard

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    BMW 26107510001
    BMW 26107549298
    BMW 26107549305
    BMW 26111105398
    BMW 26117518304
    BMW 26203401609
    BMW 26207525969
    BMW 26207526677
    FORD 1528564
    FORD 1541780
    FORD 2044102601
    MERCEDES-BENZ 2034106106
    MERCEDES-BENZ 2044101801
    MERCEDES-BENZ 2044106701
    MERCEDES-BENZ 2044106901
    MERCEDES-BENZ 2104103716
    MERCEDES-BENZ 2104104316
    MERCEDES-BENZ 2204107006
    MERCEDES-BENZ 2204107106
    MERCEDES-BENZ 2214101701
    NISSAN 37000-BR52A

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info