SPIDAN Askoppeling aandrijfas (U 050)

  • Artikelnr: U 050
  • EAN: 4019064300090
  • SKU: 220217715
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Lengte 1 [mm] 61,30
Diameter 1 (mm) 23,82
Type askoppeling Kruiskoppeling
Smering Met vetsmering
Kwaliteit Premium
Technische informatie

Rechte smeernippel zijdelings aan het penkruis

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    LADA 2101-2202025
    LADA 2105-2202025
    LADA 27200-85C00
    LADA 27200-A8300
    ROVER TVF100000
    SUZUKI 2720085C00
    SUZUKI 5373000080
    SUZUKI 5373000190
    SUZUKI 5373000250
    SUZUKI 5373000290
    SUZUKI 5373000310
    SUZUKI 8944790530
    SUZUKI 9373000170
    SUZUKI 9373000190
    SUZUKI 9373000310
    SUZUKI 9373000910
    SUZUKI 9373000920
    SUZUKI 9373006050
    SUZUKI 9373006090
    SUZUKI 94021281
    SUZUKI 94024511
    SUZUKI 94027724
    SUZUKI 9855828050
    LAND ROVER TVF100000

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info