COJALI Electrospiraal (2260105)

  • Artikelnr: 2260105
  • EAN: -
  • SKU: 120599960
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Gewicht (kg) 0,95
Gewicht [g] 950

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    MAN 81254116011
    MAN 81254116038
    MAN 81254116050
    MAN 81254116051
    MERCEDES-BENZ 3875400139
    MERCEDES-BENZ A3875400139
    MERCEDES-BENZ 6735400139
    SCANIA 1904336
    SCANIA 1947587
    SCANIA 20223051

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info