JAPKO Compressor, airconditioning (CMP3060001)

  • Artikelnr: CMP3060001
  • EAN: 8033001768053
  • SKU: 119133777
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De CMP3060001 airco compressor van JAPKO verzekert je van een ijskoude lucht in hete zomermaanden. De aircopomp is van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd.

 
Met deze JAPKO airco compressor kun je er weer jaren tegenaan. JAPKO staat namelijk garant voor een hoge kwaliteit zodat je niet meer naar je airco compressor hoeft om te kijken.

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Bij de montage van een nieuwe airco compressor dient altijd de droger en eventueel expansieorgaan mee vervangen te worden. Het complete systeem dient gespoeld te worden en de hoeveelheid olie in de compressor zelf dient te allen tijde volledig gecontroleerd te worden.

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FORD 01123560
    FORD 1064354
    FORD 1066927
    FORD 1113006
    FORD 1123560
    FORD 1346251
    FORD 1406108
    FORD 1466508
    FORD 1495637
    FORD 1578406
    FORD 1779107
    FORD 1828202
    FORD 1BYU19D629AA
    FORD 4034605
    FORD 4588121
    FORD PYBYH19D629AB
    FORD R1BYU19D629AA
    FORD RXS4H19D629AA
    FORD RXS4H19D629AC
    FORD XS4H19497AA
    FORD XS4H19D629AA
    FORD XS4H19D629AC
    FORD XS4H19D629AD
    FORD YS4H19D629AA
    FORD YS4H19D629AB
    FORD YS4H19D629AC
    FORD YS4H19D629AD
    MAZDA DE9416450

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info