JAPKO Compressor, airconditioning (CMP3010534)

  • Artikelnr: CMP3010534
  • EAN: 8033001768046
  • SKU: 119133760
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De CMP3010534 airco compressor van JAPKO verzekert je van een ijskoude lucht in hete zomermaanden. De aircopomp is van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze wordt over het algemeen toegepast voor de Aftermarket systemen.

De compressor is uigevoerd voor R 134a koudemiddel.  
Met deze JAPKO airco compressor kun je er weer jaren tegenaan. JAPKO staat namelijk garant voor een hoge kwaliteit zodat je niet meer naar je airco compressor hoeft om te kijken.

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Bij de montage van een nieuwe airco compressor dient altijd de droger en eventueel expansieorgaan mee vervangen te worden. Het complete systeem dient gespoeld te worden en de hoeveelheid olie in de compressor zelf dient te allen tijde volledig gecontroleerd te worden.

Attributen
Spanning (Volt) 12
Diameter 1 (mm) 123
Koelmiddel R 134a
Voor fabrikant Aftermarket
Compressor ID V5
Aantal groeven 6

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    NISSAN 2763000Q0J
    NISSAN 2763000Q1D
    NISSAN 2763000Q2C
    NISSAN 2763000Q3A
    NISSAN 2763000Q3M
    NISSAN 2763000QAB
    NISSAN 2763000QAC
    RENAULT 7700105765
    RENAULT 7701499860
    RENAULT 8200678512
    RENAULT 8200832982
    RENAULT 8200895032
    RENAULT 8200979497
    RENAULT 926005849R
    RENAULT TRUCKS 7485149759
    GENERAL MOTORS 4403563
    GENERAL MOTORS 4411362
    GENERAL MOTORS 9111563
    GENERAL MOTORS 93160670
    GENERAL MOTORS 93198021
    GENERAL MOTORS 93198401
    GENERAL MOTORS 93198860

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info