STELLOX Gloeilamp (99-39040-SX)

  • Artikelnr: 99-39040-SX
  • EAN: 4057276523623
  • SKU: 245471348
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Spanning (Volt) 12
Nominaal vermogen [W] 21/5
Lamptype P21/5W

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    BMW 88 10 0 141 180
    BMW 63 21 6 902 878
    BMW 63 21 0 395 457
    DAF 1354878
    DAF 0325161
    FIAT 83985986
    FIAT 14144690
    FORD 83BG13466AA
    FORD 6107474
    FORD 6 090 982
    FORD 4473369
    FORD 1 610 596
    IVECO 8191434
    IVECO 500001014
    IVECO 413241210001
    IVECO 1276082
    KHD 0113 5950
    MERCEDES-BENZ 72601012210
    MERCEDES-BENZ 072601012210
    MERCEDES-BENZ 000000 000686
    MITSUBISHI MS820040
    MITSUBISHI MS 820038
    NISSAN KE262-89900
    NISSAN 26717-2F010
    OPEL 8043000
    OPEL 2098346
    SUBARU 68410-2430
    TOYOTA 99132-YZZBG
    TOYOTA 99132-21210-75
    TOYOTA 99132-21210
    TOYOTA 90981-WC005
    VOLVO 989792
    VOLVO 989788
    VOLVO 966335
    VW N0177383
    VW N 017 738 2
    VW 82A G13 464 AA
    VW 770 309 717 9
    VW 632 171 607 93
    VW 632 169 068 78
    VW 071 199 783 84
    VW 000 045 233
    HYUNDAI 1864421058L
    CASE IH 190003452246
    LIEBHERR 6000866
    LIEBHERR 10097499
    CLAAS 02198110
    FENDT X825283263
    FENDT X825107041000
    FENDT F737900020010
    GENERAL MOTORS 94535564
    GENERAL MOTORS 93190467
    GENERAL MOTORS 90002521
    GENERAL MOTORS 2098583
    GENERAL MOTORS 2098401
    GENERAL MOTORS 13278000
    JOHN DEERE 57M7011
    CITROËN/PEUGEOT 637209
    CITROËN/PEUGEOT 6216.E2
    CATERPILLAR 03240030
    HYMER 417338
    HYMER 0417338-00
    HYMER 0417338
    KRONE 200845120
    JUNGHEINRICH 50451992
    SETRA 75820110000
    REISCH 5006849

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info