STELLOX Gloeilamp (99-39029-SX)

  • Artikelnr: 99-39029-SX
  • EAN: -
  • SKU: 245471184
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Spanning (Volt) 24
Nominaal vermogen [W] 5
Lamptype C5W

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1528531
    DAF 1525962
    DAF 1354863
    DAF 0878013
    DAF 0119022
    FORD 6 079 730
    FRUEHAUF LSX0032002
    IVECO 9981178
    IVECO 8191455
    IVECO 503470723
    IVECO 500022390
    IVECO 445142103
    IVECO 413262400001
    IVECO 1121448
    IVECO 10863190
    MAN 83.25901-0504
    MERCEDES-BENZ 140 000 18 34
    MERCEDES-BENZ 072601024131
    MERCEDES-BENZ 072601012703
    OPEL 90002486
    SCANIA 65241
    SCANIA 32772
    SCANIA 14600
    VOLVO 989773
    VOLVO 964220
    VOLVO 7019926
    VOLVO 558925
    VOLVO 281813
    VOLVO 277813
    VOLVO 19926
    FAUN 99700030230
    NEOPLAN 151030500
    NEOPLAN 11028771
    BOMAG 05751267
    LIEBHERR 607020114
    LIEBHERR 607020108
    LIEBHERR 6070201
    LIEBHERR 607013401
    LIEBHERR 6000071
    RENAULT TRUCKS 5003097055
    RENAULT TRUCKS 5003097044
    CLAAS 04540242
    DEMAG 99575573
    DEMAG 50737299
    ATLAS COPCO 3600136106
    ATLAS COPCO 1814000008
    ATLAS COPCO 0353506
    KRONE 9440620
    KRONE 200818630
    KRONE 14405007
    KRONE 09440620
    SCHMITZ CARGOBULL 1FZELEK0101
    JUNGHEINRICH 50468123
    JUNGHEINRICH 28306630
    JUNGHEINRICH 16028440

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info