STELLOX Gloeilamp (99-39027-SX)

  • Artikelnr: 99-39027-SX
  • EAN: 4057276523470
  • SKU: 245471181
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Spanning (Volt) 24
Nominaal vermogen [W] 70
Lamptype H3

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF AELB493
    DAF 1528535
    DAF 1525967
    DAF 1525803
    DAF 1385159
    DAF 1354883
    DAF 1102259
    DAF 0516917
    FORD V1C4-613465-AA
    FORD 32009011
    FRUEHAUF LSK0030002
    MAN 85.20001-2283
    MAN 81.70703-0180
    MAN 81.70701-0133
    MAN 81.25901-0027
    MAN 07.92008-1623
    MERCEDES-BENZ 40080900000664
    MERCEDES-BENZ 400809000006
    SCANIA 250570
    VOLVO 992517
    VOLVO 943903
    VOLVO 7050637
    FAUN 99700118653
    FAUN 5247259
    FAUN 1706109
    NEOPLAN 15100100
    LIEBHERR 6200685
    LIEBHERR 607021114
    LIEBHERR 607021108
    LIEBHERR 607016501
    RENAULT TRUCKS 7400992517
    RENAULT TRUCKS 7400943903
    RENAULT TRUCKS 5003097009
    DEMAG 76515273
    DEMAG 23463940
    DEMAG 15884540
    KOMATSU 32484040
    KRAMER 56149
    KRONE 500944067
    KRONE 200818610
    KRONE 0944067/0
    SCHMITZ CARGOBULL 1FZELEK0167
    SCHMITZ CARGOBULL 116081
    SCHMITZ CARGOBULL 061382
    SCHMITZ CARGOBULL 061321
    REISCH 5004229

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info