STELLOX Gloeilamp (99-39023-SX)

  • Artikelnr: 99-39023-SX
  • EAN: 4057276523494
  • SKU: 245471178
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Spanning (Volt) 24
Nominaal vermogen [W] 70
Lamptype H7

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1697311
    DAF 1673338
    DAF 1642594
    DAF 1640330
    DAF 1637338
    DAF 1528534
    DAF 1525966
    DAF 1525810
    DAF 1525805
    DAF 1451304
    DAF 1451303
    DAF 1426627
    DAF 1397748
    DAF 1393313
    DAF 1393312
    DAF 1334315
    DAF 1334313
    DAF 1334312
    DAF 1331229
    DAF 1331228
    DAF 1330104
    DAF 1323142
    DAF 0873836
    DAF 0873834
    DAF 0871488
    FORD 3C46-13D140-AA
    IVECO 504071924
    IVECO 503135812
    IVECO 503133059
    IVECO 503126266
    IVECO 18160095
    IVECO 16739295
    MAN 81.25901-0091
    MAN 07.92008-1673
    MERCEDES-BENZ 000000004221
    MERCEDES-BENZ 000000002142
    SCANIA 20223993
    SCANIA 1521270
    VOLVO 990037
    VOLVO 982559
    VOLVO 2906779
    VOLVO 13869700
    NEOPLAN 11077651
    LIEBHERR 6905900
    RENAULT TRUCKS 5001865601
    RENAULT TRUCKS 5001851567
    RENAULT TRUCKS 5001022066
    CLAAS 10022145
    KRONE 200847830
    SETRA 75811780000
    SOLARIS 1510100070
    SOLARIS 1510100020

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info