STELLOX Gloeilamp (99-39021-SX)

  • Artikelnr: 99-39021-SX
  • EAN: 4057276523548
  • SKU: 245471174
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Spanning (Volt) 24
Nominaal vermogen [W] 21
Inbouwplaats Voor
Lamptype P21W

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF QLA0290
    DAF MBU0290
    DAF 1686743
    DAF 1528527
    DAF 1525957
    DAF 1359951
    DAF 1354872
    DAF 1304835
    DAF 0878009
    DAF 0176043
    DAF 0067937
    FIAT 14148290
    FRUEHAUF LSX0049003
    ISUZU 9-82691-347-0
    IVECO 9981964
    IVECO 8191433
    IVECO 503645401
    IVECO 503292244
    IVECO 503129518
    IVECO 500022391
    IVECO 500001017
    IVECO 18118390
    IVECO 1102551
    MAN 85.90001-3328
    MAN 85.20001-2517
    MAN 84.25901-0016
    MAN 81.25901-0075
    MAN 81.25901-0016
    MERCEDES-BENZ 140 000 60 02
    MERCEDES-BENZ 072601024192
    MERCEDES-BENZ 072601024190
    MERCEDES-BENZ 072601024160
    MERCEDES-BENZ 001 544 59 94
    MITSUBISHI MH 056215
    SCANIA 583033
    SCANIA 366010
    SCANIA 189044
    TOYOTA 99134-11250
    VOLVO 992521
    VOLVO 967708
    VOLVO 945091
    VOLVO 70508337
    VOLVO 277854
    VW N 017 732 5
    VW N 017 732 3
    VW N 017 718 4
    VW KDW HLO 959 0
    FAUN 99700243668
    FAUN 1706112
    NEOPLAN 151002600
    CASE IH 007024987
    LIEBHERR 6200915
    LIEBHERR 607021714
    LIEBHERR 607021708
    LIEBHERR 607013101
    LIEBHERR 607009577
    LIEBHERR 6004402
    RENAULT TRUCKS 7400967708
    RENAULT TRUCKS 5003097059
    RENAULT TRUCKS 5003097033
    RENAULT TRUCKS 5001020303
    DEMAG 50737499
    ATLAS COPCO 1.813.000.009
    ATLAS COPCO 0356894
    HAMM 00230626
    KRONE 9440740
    KRONE 200818600
    KRONE 09246900
    SCHMITZ CARGOBULL 1FZELEK0501
    SCHMITZ CARGOBULL 061368
    REISCH 5004123
    SOLARIS 1510022000

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info