STELLOX Adapter, stekkerdoos (88-00707-SX)

  • Artikelnr: 88-00707-SX
  • EAN: -
  • SKU: 271990061
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1609477
    DAF 1506027
    DAF 0671269
    DAF 671269
    FRUEHAUF CF371486
    MAN N2254326001
    MAN 81254320307
    SCANIA 1912311
    SCANIA 1360797
    SCANIA 1383753
    SCANIA 1928584
    VOLVO 3962826
    VOLVO 85113793
    VOLVO 85115564
    VOLVO 85113791
    VOLVO 1609074
    VOLVO 8158176
    VOLVO 20467961
    VOLVO 25371148
    VOLVO 25371147
    VOLVO 25371149
    VOLVO 21231907
    RENAULT TRUCKS 5010589541
    RENAULT TRUCKS 7485115564
    RENAULT TRUCKS 5010589541
    RENAULT TRUCKS 5010589542
    RENAULT TRUCKS 5010589546
    RENAULT TRUCKS 7485113791
    RENAULT TRUCKS 7485113793
    RENAULT TRUCKS 7485115564
    RENAULT TRUCKS 5010589546
    RENAULT TRUCKS 7485113791
    RENAULT TRUCKS 7485113793
    RENAULT TRUCKS 5010589542
    RENAULT TRUCKS 7421231907
    SAF FN90491
    KRONE 515039233
    SCHMITZ CARGOBULL 1165030
    LOHR A05101364
    VDL 20246284
    VDL 246284

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info