STELLOX Adapter, stekkerdoos (88-00700-SX)

  • Artikelnr: 88-00700-SX
  • EAN: 4057276440098
  • SKU: 154194053
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
aanhanginrichting Met 7 polige E-set
Spanning (Volt) 24
Stekkeruitvoering-ID S Type Screw or Flat
Materiaal Aluminium

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 0660838
    DAF 1384309
    DAF 1336858
    DAF 0907355
    DAF HBU8012
    DAF 0866488
    DAF 660838
    FRUEHAUF CF370614
    FRUEHAUF CF3706149
    FRUEHAUF CF374985
    FRUEHAUF CF370400
    FRUEHAUF CF3704002
    FRUEHAUF CF370502
    FRUEHAUF CF3705027
    IVECO 782727
    MAN 81254350591
    MAN 82254350072
    MAN 81254350591
    SCANIA 1342334
    SCANIA 20223591
    SCANIA 1342334
    SCANIA 1403838
    SCANIA 20223822
    VOLVO 1077503
    VOLVO 85103347
    VOLVO 1581328
    FAUN 1102741
    FAUN 99701886181
    FAUN 1102741
    FAUN 99701886181
    SISU 1865100571
    LIEBHERR 605015401
    JOHN DEERE 24 86 2019
    JOHN DEERE 10 68 17
    KRAMER 56452
    KRONE 505806852
    KRONE 5806852/0
    KRONE 505806852
    SCHMITZ CARGOBULL 2938
    SCHMITZ CARGOBULL 1-FZELEK0029
    SCHMITZ CARGOBULL 2938
    SCHMITZ CARGOBULL 064711
    REISCH 5003022

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info