SIGAM Einddemper (14603)

  • Artikelnr: 14603
  • EAN: -
  • SKU: 115220581
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Deze SIGAM einddemper 14603 zorgt ervoor dat het geluid dat van het motorblok afkomt gedempt wordt en zorgt voor het vervoeren en afkoelen van de uitlaatgassen. De einddemper is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd.

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FIAT 46802362
    FIAT 7570005
    FIAT 7730718
    AUTOBIANCHI 7570005
    AUTOBIANCHI 7650774
    AUTOBIANCHI 7713239

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info