LIPE CLUTCH Koppelingsplaat (430-019-L2321)

  • Artikelnr: 430-019-L2321
  • EAN: -
  • SKU: 126087232
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Diameter (mm) 430
Spiebaan 2" x 10
Aantal tanden 10

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1663218
    DAF 1685707
    DAF 1688219
    DAF 1846414
    DAF 1846416R
    IVECO 504068259
    IVECO 500372081
    IVECO 500372079
    IVECO 504064954
    IVECO 500372083
    IVECO 500301459
    IVECO 42114680
    IVECO 42104983
    IVECO 42104793
    IVECO 42102177
    IVECO 42102091
    IVECO 504197817
    IVECO 504222037
    IVECO 504225034
    IVECO 504225042
    IVECO 504229574
    IVECO 504256058
    IVECO 504336615
    IVECO 504336621
    MAN 81.30301.0460
    MAN 81.30301.0502
    MAN 81.30301.0505
    MAN 81.30301.0574
    MAN 81.30301.9569
    MAN 81.30301.9501
    MAN 81.30301.9502
    MERCEDES-BENZ 009 250 43 03
    MERCEDES-BENZ 009 250 44 03
    MERCEDES-BENZ 010 250 55 03
    MERCEDES-BENZ 011 250 08 03
    MERCEDES-BENZ 012 250 86 03
    MERCEDES-BENZ 012 250 88 03
    MERCEDES-BENZ 013 250 21 03
    MERCEDES-BENZ 013.250 30 03
    MERCEDES-BENZ 014 250 68 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 17 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 18 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 39 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 43 03
    MERCEDES-BENZ 016.250.44.03
    MERCEDES-BENZ 017.250.47.03
    MERCEDES-BENZ 017.250.48.03
    MERCEDES-BENZ 017 250 49 03
    MERCEDES-BENZ 017 250 78 03
    MERCEDES-BENZ 019 250 08 03
    MERCEDES-BENZ 019 250 68 03
    MERCEDES-BENZ 013 250 33 03
    MERCEDES-BENZ 013 250 35 03
    MERCEDES-BENZ 015.250.27.03
    MERCEDES-BENZ 015.250.32.03
    MERCEDES-BENZ 016.250.38.03
    MERCEDES-BENZ 018 250 36 03
    MERCEDES-BENZ 019 250 32 03
    MERCEDES-BENZ 020 250 59 03
    MERCEDES-BENZ 018 250 96 03
    MERCEDES-BENZ 022 250 59 03
    MERCEDES-BENZ 020 250 67 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 14 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 15 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 16 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 30 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 31 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 32 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 33 03
    MERCEDES-BENZ 016 250 34 03
    MERCEDES-BENZ A 020 250 59 03
    MERCEDES-BENZ A 020 250 67 03
    MERCEDES-BENZ A 018 250 96 03
    MERCEDES-BENZ A 019 250 32 03
    MERCEDES-BENZ A 022 250 59 03
    VOLVO 1668618
    VOLVO 8112222
    VOLVO 1524771
    VOLVO 1668537
    VOLVO 8113525
    VOLVO 8113225
    VOLVO 1668672
    VOLVO 1688983
    VOLVO 3191991
    VOLVO 8113054
    RENAULT TRUCKS 5010 545 038

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info