PROTECHNIC Hoofdcilinder, koppeling (PRH4185)

  • Artikelnr: PRH4185
  • EAN: -
  • SKU: 276583596
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Cilinderboring [mm] 15,87
Materiaal Kunststof
voor artikelnummer PRH4185
Naaf boring-Ø [mm] 15,87

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    NISSAN 30610-00QAD
    NISSAN 30610-00QAF
    OPEL 4416070
    OPEL 4416169
    VAUXHALL 93185028
    VAUXHALL 93185430
    RENAULT TRUCKS 8200376458
    RENAULT TRUCKS 8200459155

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info