BSG Turbocharger (BSG 30-100-005)

  • Artikelnr: BSG 30-100-005
  • EAN: 8719822340127
  • SKU: 1205985058
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 30100005, BSG 30100005, BSG30100005
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
laadtype Uitlaatgasturbo

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CITROËN 0375J6
    CITROËN 0375J7
    CITROËN 0375J3
    CITROËN 0375J8
    FORD 3M5Q6K682AB
    FORD 3M5Q6K682AE
    FORD 3M5Q6K682AZ
    FORD 1231096
    FORD 3M5Q6K682AC
    FORD 3M5Q-6K682-AJ
    FORD 3M5Q-6K682-AF
    FORD 1319614
    FORD 1355027
    FORD 1478566
    FORD 3M5Q-6K682-AK
    FORD 1254337
    FORD 1855299
    FORD 3M5Q6K682AG
    FORD RE3M5Q-6K682-AK
    FORD 1373584
    FORD 1789074
    FORD 1340133
    FORD 1479055
    FORD 1465162
    FORD 3M5Q-6K682-AH
    FORD 3M5Q-6K682-AA
    FORD 1441253
    MAZDA Y60113700B
    MAZDA Y601-13-700A
    MAZDA Y601-13-700C
    MAZDA Y60113700E
    MAZDA Y60113700D
    MAZDA Y60113700F
    MAZDA Y60113700
    MAZDA Y601-13-700G
    MERCEDES-BENZ 3M5Q-6K682-AG
    PEUGEOT 0375N1
    PEUGEOT 9657571880
    PEUGEOT 0375N9
    TOYOTA 36000722
    VOLVO 36002480
    VOLVO 8603489
    VOLVO 31259243
    VOLVO 36000722
    VOLVO 8252088
    VOLVO 8603746
    CITROËN/PEUGEOT 9657531880
    CITROËN/PEUGEOT 9657248680
    CITROËN/PEUGEOT 3M5Q6K682AK
    CITROËN/PEUGEOT 9651839880
    CITROËN/PEUGEOT 9652113780
    CITROËN/PEUGEOT 9656125880
    CITROËN/PEUGEOT 9663199280
    CITROËN/PEUGEOT 9650764480
    CITROËN/PEUGEOT 9660641380
    CITROËN/PEUGEOT 3M5Q6K682AJ
    CITROËN/PEUGEOT 9654128780
    MINI 11657804903
    MINI 7804903

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info