ABE Hoofdcilinder, koppeling (F9G007ABE)

  • Artikelnr: F9G007ABE
  • EAN: 5900427279599
  • SKU: 121538747
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
voor artikelnummer C 24 010
Naaf boring-Ø [mm] 19,05
Schroefdraadmaat innesto r.
Links-/rechtsbesturing voor voertuigen met stuur links

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FORD 1330266
    FORD 1476806
    FORD 1539937
    FORD 3M517A543AD
    FORD 3M517A543AE
    FORD 3M517A543AF
    FORD 3M517A543AG
    MAZDA BCM4-41-400
    MAZDA BCM4-41-400A
    MAZDA BCM4-41-400B
    MAZDA BP4K-41-400B
    MAZDA BP4K41400C
    MAZDA BP4K41400D
    MAZDA BP4K41400E
    VOLVO 30681422
    VOLVO 30681424
    VOLVO 30735892
    VOLVO 30787892
    VOLVO 31259464
    VOLVO 31325386
    VOLVO 31367404
    VOLVO 8675600
    VOLVO 9480486

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info