ASHUKI Axiaalkogel, spoorstang (PAL5-4038)

  • Artikelnummer: PAL5-4038
  • EAN: -
  • SKU: 690509973
  • Verpakkingseenheid: 1

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Schroefdraadmaat M14x1.5
Draadtype Met rechtse schroefdraad, Met buitendraad
Inbouwplaats Vooras links en rechts, Binnen

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 93179557
    OPEL 1603643
    OPEL 1603256
    OPEL 1603216
    OPEL 1603213
    OPEL 1603302
    VAUXHALL 26059293
    VAUXHALL 93179557
    VAUXHALL 93191526
    VAUXHALL 9118128

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT