FISPA Weerstand, interieurventilator (10.9084)

  • Artikelnr: 10.9084
  • EAN: -
  • SKU: 163242757
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Aantal polen 8
Stekkerkleur Wit

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FORD 1847910
    FORD 1433503
    OPEL 4415550
    OPEL 93181462
    OPEL 04415550
    OPEL 093181462
    RENAULT 7701057557

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info