MAXGEAR Radiateur (AC230167)

  • Artikelnr: AC230167
  • EAN: 5903766323534
  • SKU: 868622908
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Een AC230167 MAXGEAR radiateur verzekert je van een optimaal presterende auto. Deze radiateur is van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Een radiateur wordt ook nog wel eens een koelradiator genoemd.

Het betreft een Koelribben gesoldeerd variant.

Met deze radiateur ben je verzekert van een auto die blijft koelen zodat deze nog lekker lang meegaat en nooit oververhit raakt. Twijfel dan ook niet en koop deze MAXGEAR AC230167 vandaag nog!

 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Materiaal Aluminium
Verwarming / Koeling voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller
Netlengte [mm] 386
Netbreedte [mm] 590
Netdiepte [mm] 34
Kwaliteitsgraad Easy Fit
Radiateur uitvoering Koelribben gesoldeerd

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    VOLVO 36000001
    VOLVO 36000002
    VOLVO 8601450
    VOLVO 8601451
    VOLVO 8602558
    VOLVO 8602559
    VOLVO 8602873
    VOLVO 8602874
    VOLVO 8603767

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info