WOKING Remschoenset, parkeerrem (Z4651.00)

  • Artikelnr: Z4651.00
  • EAN: 8427975303424
  • SKU: 103417171
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: ZSA465100
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Controleteken E9-90R-01714/011
Inbouwplaats Achteras
Diameter (mm) 160
Breedte (mm) 25
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Zonder hefboom
Remsysteem Hand Brake

Alternatieven

TOPRAN Remschoenset, parkeerrem (205 131)
TOPRAN Remschoenset, parkeerrem (205 131)
€ 16,49
FEBI BILSTEIN Remschoenset, parkeerrem (17459)
FEBI BILSTEIN Remschoenset, parkeerrem (17459)
€ 21,26
BLUE PRINT Remschoenset, parkeerrem (ADBP410032)
BLUE PRINT Remschoenset, parkeerrem (ADBP410032)
€ 26,70

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 1605764
    OPEL 1605921
    OPEL 1605938
    OPEL 552152
    OPEL 1605686
    OPEL 1605897
    SAAB 4543419
    SAAB 4836441
    SAAB 4838660
    VAUXHALL 90063339
    VAUXHALL 90349868
    VAUXHALL 90512907
    VAUXHALL 90541931
    VAUXHALL 90273259
    VAUXHALL 90509606
    VAUXHALL 90343627
    CHEVROLET 90273259
    CHEVROLET 90343627
    CHEVROLET 90509606

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info