DT Spare Parts Oliefilter (5.45091)

  • Artikelnummer: 5.45091
  • EAN: 4047755320553
  • SKU: 101949351
  • Verpakkingseenheid: 1

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Het DT Spare Parts oliefilter 5.45091 houdt de olie in jouw auto schoon zoals geen ander filter dit kan. Het oliefilter is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Dit DT Spare Parts oliefilter. Met dit filter gaat jouw auto weer vele kilometers mee en hoef je geen enkel ogenblik naar het oliefilter om te kijken.

Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Gewicht [g] 672

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CHRYSLER 3903 269
    CHRYSLER 3903269
    CHRYSLER 4429 395
    CHRYSLER 4429 615
    CHRYSLER 4761 277
    CHRYSLER 4761277
    CHRYSLER 5011 844M
    CHRYSLER 5011844M
    CHRYSLER 4429395
    CHRYSLER 4429615
    CHRYSLER 4746 914
    CHRYSLER 4746914
    CHRYSLER 508325AA
    CHRYSLER 5083285AA
    CHRYSLER 5093 092AA
    CHRYSLER 5093092AA
    CHRYSLER 5016 547AA
    CHRYSLER 5016 547AB
    CHRYSLER 5016 547AC
    CHRYSLER 5016547AA
    CHRYSLER 5016547AB
    CHRYSLER 5016547AC
    CHRYSLER 5083 25AA
    CHRYSLER 5083 285AA
    DAF 490196
    DAF CBU2676
    DAF CBU1124
    DODGE 5016547AA
    DODGE 5016547AC
    DODGE 5016 547AA
    DODGE 5016 547AC
    DODGE 3937743
    DODGE 3937 743
    FIAT 7619 2087
    FIAT 76192087
    FIAT 1 5183 1112
    FIAT 151831112
    INTERNATIONAL HARV. J932217
    INTERNATIONAL HARV. J908615
    INTERNATIONAL HARV. 1240388H1
    INTERNATIONAL HARV. J903264
    MACK 2191P558615
    VOLVO 991208615
    VOLVO 991290710
    VOLVO 15155622
    VOLVO 36844
    VOLVO 85114086
    ERF 2011078
    FREIGHTLINER DNP558615
    HINO 3908615
    KENWORTH 3908615
    TATA 278618139902
    TATA 3908615
    DAEWOO 65055105028A
    DAEWOO 65055105021B
    DAEWOO 991290710
    DAEWOO 47100093
    CASE IH J932217
    CASE IH J908615
    CASE IH J937345
    CASE IH J934430
    CASE IH 1240388H1
    CASE IH J903264
    CASE IH 47368538
    CASE IH J937743
    CASE IH J937743MP
    MASSEY FERGUSON 1072417M1
    POCLAIN J908615
    CUMMINS 3908615
    CUMMINS 3908315
    CUMMINS 3932217
    CUMMINS 3914395
    CUMMINS 3937695
    CUMMINS 3934430
    CUMMINS 3937743
    CUMMINS 3155618
    CUMMINS 3890708
    CUMMINS 3890710
    CUMMINS 3903264
    ROMANIA MAN LUS8615
    FODEN TRUCKS Y03753603
    GROVE 9414101712
    JCB 02910970
    JCB 02/910970
    CATERPILLAR 3I1376
    CATERPILLAR 3I-1376
    AGCO 72516556
    ONAN 1870014
    LAND ROVER CBU1124
    TEREX 0704970123
    KAMAZ 0531012005
    NEW HOLLAND 0J937743
    NEW HOLLAND 0J93 7743
    NEW HOLLAND 47368538
    NEW HOLLAND 4736 8538
    VALTRA 81035900
    DONGFENG 1012N010
    MC CORMICK J934430

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT