DT Spare Parts Mistachterlamp (3.32071)

  • Artikelnr: 3.32071
  • EAN: 4047755695132
  • SKU: 101923766
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Gewicht [g] 203
Garantie 2 jaar garantie
Lamp vorm P21W

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 867464
    DAF 0867464
    FIAT 4230 4487
    FIAT 42047225
    FIAT 4204 7225
    FIAT 02304487
    FIAT 42304487
    FIAT 02047225
    FIAT 0230 4487
    FIAT 0204 7225
    FRUEHAUF LSX0311777
    IKARUS 7000407245
    IVECO 4162 8729
    IVECO 42304487
    IVECO 4230 4487
    IVECO 41628729
    MAN 84.25102.6008
    MAN 84251026008
    MERCEDES-BENZ 000 544 1104
    MERCEDES-BENZ 0005441104
    MERCEDES-BENZ 001 820 2356
    MERCEDES-BENZ 0018202356
    SCANIA 20044855
    FAUN 5240536
    NEOPLAN 0110.252.64
    NEOPLAN 011025264
    NEOPLAN 1503.203.00
    NEOPLAN 150320300
    STEYR 589991010100
    STEYR 791008100130
    LIEBHERR 6071238
    LIEBHERR 607123808
    JOHN DEERE 105066
    JOHN DEERE 14723022
    DEMAG 44085940
    KÖGEL 75125
    SPIERINGS 401731
    KRAMER 56047
    KRONE 09440130
    KRONE 53270940
    SCHMITZ CARGOBULL 001044
    SCHMITZ CARGOBULL 001 044
    SCHMITZ CARGOBULL 060558
    SCHMITZ CARGOBULL 060 558
    TEREX 1382230
    SETRA 75341650000
    SETRA 7.534.165.000.0
    KEMPF 4006002
    KEMPF 20959

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info