DT Spare Parts Oliefilter (2.32171)

  • Artikelnummer: 2.32171
  • EAN: 4047755575007
  • SKU: 360448973
  • Verpakkingseenheid: 1

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Het DT Spare Parts oliefilter 2.32171 houdt de olie in jouw auto schoon zoals geen ander filter dit kan. Het oliefilter is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Het betreft een Opschroeffilter. Dit DT Spare Parts oliefilter heeft een diameter van 93mm, heeft een hoogte van 170mm. Met dit filter gaat jouw auto weer vele kilometers mee en hoef je geen enkel ogenblik naar het oliefilter om te kijken.

Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Gewicht [g] 664
Filter type Opschroeffilter
Buitendiameter [mm] 93
Hoogte (mm) 170
Schroefdraadmaat 1" x 12 UNF

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    FIAT 81879134
    FIAT 2000 9251
    FIAT 8187 9134
    FIAT 20009251
    FORD 5000858
    FORD 5000856
    FORD 5000857
    FORD 3916770
    FORD 3958902
    FORD 182590
    FORD 3908644
    FORD 1825696
    GMC 7984473
    NISSAN 15209-G9500
    NISSAN 15209G9500
    VOLVO 4785971
    VOLVO 4699542
    VOLVO 469954
    VOLVO 432135
    VOLVO 4231858
    VOLVO 4231853
    VOLVO 4231358
    VOLVO 4231353
    VOLVO 423135
    VOLVO 47859749
    VOLVO 4785974
    VOLVO 6882716
    VOLVO 64785974
    VOLVO 7423195
    VOLVO 7423135
    VOLVO 79159323
    FREIGHTLINER DNP558250
    GENERAL MOTORS 6438513
    GENERAL MOTORS 7984473
    FODEN TRUCKS Y05808311
    FODEN TRUCKS Y03727505
    CATERPILLAR 9Y-4504
    CATERPILLAR 9Y4504
    YANMAR 12769535150
    UD TRUCKS 16209C8600
    UD TRUCKS 15209C2602
    UD TRUCKS 15208J2000
    UD TRUCKS 1520876200
    UD TRUCKS 1520865200
    UD TRUCKS 1520810000

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT