DT Spare Parts Oliepomp (2.11125)

  • Artikelnr: 2.11125
  • EAN: 4047755952181
  • SKU: 101916654
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Voor OE nummer 20758237
Gewicht [g] 2870
Garantie 2 jaar garantie

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    RENAULT 7420758237
    RENAULT 74 20 758 237
    VOLVO 20405077
    VOLVO 20569856
    VOLVO 20758237
    VOLVO 20518352
    VOLVO 20518382
    VOLVO 85003605

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info