DT Spare Parts Oliedrukschakelaar (13.41510)

  • Artikelnr: 13.41510
  • EAN: 4057795060203
  • SKU: 242719175
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Gewicht [g] 39
Garantie 2 jaar garantie
Schroefdraadmaat 1/4" x 18 NPT
Schakelpunt [bar] 0,4

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CITROËN 1131 J2
    CITROËN 1131J2
    FIAT 9659173880
    FIAT 96 5917 3880
    FORD 1363198
    FORD 1309298
    FORD 1095149
    FORD 1084764
    FORD 1053882
    FORD 1053881
    FORD 98AB-9278-CA
    FORD 98AB9278CA
    FORD 98AB-9278-AA
    FORD 98AB9278AA
    FORD 3S71-9278-AB
    FORD 3S719278AB
    PEUGEOT 1131J2
    PEUGEOT 1131 J2

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info