DT Spare Parts Oliefilter (13.41201)

  • Artikelnummer: 13.41201
  • EAN: 4057795060746
  • SKU: 231094747
  • Verpakkingseenheid: 1

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Het DT Spare Parts oliefilter 13.41201 houdt de olie in jouw auto schoon zoals geen ander filter dit kan. Het oliefilter is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Dit DT Spare Parts oliefilter heeft een diameter van 76mm, heeft een binnendiameter van 62mm, heeft een hoogte van 122mm. Met dit filter gaat jouw auto weer vele kilometers mee en hoef je geen enkel ogenblik naar het oliefilter om te kijken.

Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Gewicht [g] 357
Binnendiameter [mm] 62
Buitendiameter [mm] 76
Hoogte (mm) 122
Schroefdraadmaat 3/4" x 16 UNF

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CHRYSLER MD353795
    CHRYSLER MD35 3795
    CHRYSLER MD30 8302
    CHRYSLER MD308302
    CHRYSLER 4781452AB
    CHRYSLER 4781452BB
    CHRYSLER 4781 452BB
    CHRYSLER 4781452AA
    CHRYSLER 4781 452AA
    CHRYSLER 4781 452AB
    DODGE K04781452AA
    DODGE K0478 1452AA
    DODGE 4781452BB
    DODGE 4781452AA
    DODGE 4781 452BB
    DODGE 4781 452AA
    FORD 1070523
    FORD 1066071
    FORD 1056613
    FORD 1047169
    FORD 1043147
    FORD 1043143
    FORD 1037678
    FORD 1026285
    FORD 1119421
    FORD 1097077
    FORD 1072434
    FORD 1071746
    FORD 3652059
    FORD 1667890
    FORD 1663051
    FORD 1663050
    FORD 5002718
    FORD 4454116
    FORD 3904728
    FORD 3652061
    FORD 5012000
    FORD 5002722
    FORD 5002721
    FORD 5002720
    FORD 6066094
    FORD 6066095
    FORD 6057166
    FORD 6057167
    FORD 6937011
    FORD 978M6714A2A
    FORD 6636968
    FORD 6937010
    FORD 978M-6714-B1A
    FORD 978M6714B4A
    FORD 978M-6714-A2A
    FORD 978M6714B1A
    FORD YN2G-6714-B2A
    FORD 978M-6714-B4A
    FORD YN2G6714B2A
    GMC 9975153
    MAZDA 1E0514302B
    MAZDA C60114302
    MAZDA C601143X2A
    MAZDA YF0914302
    MAZDA ZZM123802
    MAZDA ZZM123802A
    MITSUBISHI MD353795
    TALBOT 26110500
    TALBOT 35129000
    TALBOT 3577847
    TALBOT 75046821
    AC 01FBO010
    AC X152
    PERKINS 2654412
    GENERAL MOTORS 25322830
    GENERAL MOTORS 25171947
    GENERAL MOTORS 2532411
    GENERAL MOTORS 12490234
    JOHN DEERE TY22047
    JEEP 4781 452BB
    JEEP 4781 452AA
    JEEP 4781452BB
    JEEP 4781452AA
    JEEP K04781452AA
    JEEP K0478 1452AA
    LAND ROVER 4454116
    LAND ROVER ERR0681
    LAND ROVER BBU2994
    LAND ROVER ERR3340
    LAND ROVER ERR1168
    LAND ROVER ETC4953
    LAND ROVER ETC6519
    LAND ROVER ETC6599
    LAND ROVER HKJ2208

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT