DT Spare Parts Oliefilter (11.13101)

  • Artikelnummer: 11.13101
  • EAN: 4057795457379
  • SKU: 619386254
  • Verpakkingseenheid: 1

Niet leverbaar

Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Het DT Spare Parts oliefilter 11.13101 houdt de olie in jouw auto schoon zoals geen ander filter dit kan. Het oliefilter is van hoogwaardige kwaliteit en erg scherp geprijsd. Dit DT Spare Parts oliefilter. Met dit filter gaat jouw auto weer vele kilometers mee en hoef je geen enkel ogenblik naar het oliefilter om te kijken.

Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Gewicht [g] 567

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    ALFA ROMEO 0059 2602
    ALFA ROMEO 00592602
    ALFA ROMEO 451700000
    ALFA ROMEO 4 5170 0000
    ALFA ROMEO 37064000
    ALFA ROMEO 3706 4000
    ALFA ROMEO 105000603000
    ALFA ROMEO 1050 0060 3000
    AUDI 068 115 561 B
    AUDI 068 115 561
    AUDI 068115561C
    AUDI 068115561B
    AUDI 068115561
    AUDI 068 115 561 C
    CITROËN 1109 F1
    CITROËN 1109 A7
    CITROËN 1109F1
    CITROËN 1109G9
    CITROËN 1109K5
    CITROËN 1109V3
    CITROËN 1109 G9
    CITROËN 1109 K5
    CITROËN 1109 V3
    CITROËN 1109A7
    DAF 1500932
    DAIHATSU 1560041010
    DAIHATSU 42511834
    FIAT 0135 4823
    FIAT 01354823
    FIAT 01930766
    FIAT 01930329
    FIAT 04119015
    FIAT 0411 9015
    FIAT 0193 0329
    FIAT 0193 0328
    FIAT 01930328
    FIAT 0193 0766
    FIAT 72370000
    FIAT 7237 0000
    FIAT 05926021
    FIAT 0592 6021
    FIAT 62703506
    FIAT 6270 3506
    FORD 1498028
    FORD 1523494
    FORD 1318701
    FORD 1495704
    FORD 5003232
    FORD 5012554
    FORD 1794466
    FORD 3917694
    FORD 9613327
    FORD 5012580
    FORD 5013148
    FORD 1318700
    FORD 1037150
    GMC 7984844
    GMC 7984460
    GMC 7984303
    GMC 25011243
    GMC 93156363
    GMC 9975243
    HONDA 15461551305
    HONDA 15461-551-305
    HONDA 15461551315
    HONDA 15461-551-315
    KHD 0116 4626
    KHD 01164626
    KHD 0117 4416
    KHD 01174416
    LANCIA 8222 0425
    LANCIA 82220425
    LANCIA 8223 2108
    LANCIA 82232108
    LANCIA 82241613
    LANCIA 8224 1613
    MACK 485GB1138
    MERCEDES-BENZ 002 184 4001
    MERCEDES-BENZ 0021844001
    NISSAN A5208-W3403
    NISSAN 15208-W1120
    NISSAN 15208W1123
    NISSAN 15208-W1123
    NISSAN 15208W3401
    NISSAN 15208-W3401
    NISSAN 15208Y9700
    NISSAN 15208-Y9700
    NISSAN A5208W3403
    NISSAN 15208G4300
    NISSAN 15208-65601
    NISSAN 15208G9903
    NISSAN 15208-G4300
    NISSAN 15208V4960
    NISSAN 15208-G9903
    NISSAN 15208W1120
    NISSAN 15208-V4960
    NISSAN 1520865014
    NISSAN 15208-65012
    NISSAN 1520865016
    NISSAN 15208-65014
    NISSAN 1520865210
    NISSAN 15208-65016
    NISSAN 1520865601
    NISSAN 15208-65210
    NISSAN 1520843G00
    NISSAN 1520865001
    NISSAN 15208-43G00
    NISSAN 1520865002
    NISSAN 15208-65001
    NISSAN 1520865010
    NISSAN 15208-65002
    NISSAN 1520865011
    NISSAN 15208-65010
    NISSAN 1520865012
    NISSAN 15208-65011
    OPEL 7984229
    OPEL 79 84 655
    OPEL 79 84 229
    OPEL 603372
    OPEL 7984655
    OPEL 34 48 991
    OPEL 34 48 992
    OPEL 3448991
    OPEL 3448992
    OPEL 6 03 362
    OPEL 6 03 372
    OPEL 603362
    PEUGEOT 1109F1
    PEUGEOT 1109A7
    PEUGEOT 1109 V3
    PEUGEOT 1109 K5
    PEUGEOT 1109V3
    PEUGEOT 1109K5
    PEUGEOT 1109G9
    PEUGEOT 1109 G9
    PEUGEOT 1109 F1
    PEUGEOT 1109 A7
    PORSCHE 90110720322
    PORSCHE 901 107 203 09
    PORSCHE 901 107 203 22
    PORSCHE 901 107 203 02
    PORSCHE 901 107 203 05
    PORSCHE 90110720305
    PORSCHE 90110720309
    PORSCHE 90110720301
    PORSCHE 90110720302
    PORSCHE 901 107 203 01
    RENAULT 7701006374
    RENAULT 60 05 019 754
    RENAULT 5000044959
    RENAULT 77 01 006 374
    RENAULT 6005019754
    RENAULT 5000040870
    RENAULT 50 00 044 959
    RENAULT 5000044499
    RENAULT 5000044064
    RENAULT 50 00 040 870
    RENAULT 0770102280
    RENAULT 50 00 044 499
    RENAULT 50 00 044 064
    RENAULT 00 05 151 017
    RENAULT 00 24 151 017
    RENAULT 00 00 314 914
    RENAULT 0024151017
    RENAULT 07 70 102 280
    RENAULT 0000314914
    RENAULT 0005151017
    ROVER BFF6535
    ROVER BFF65353
    ROVER ERC1444
    ROVER GFE116
    ROVER 554329
    ROVER A37189
    ROVER 555329
    SEAT 068 115 561 B
    SEAT 068115561B
    TOYOTA 16500-41020
    TOYOTA 1650041020
    TOYOTA 15601-44011
    TOYOTA 1560144011
    TOYOTA 15601-42020
    TOYOTA 1560142020
    TOYOTA 15601-41010
    TOYOTA 1560141010
    TOYOTA 15601-30010
    TOYOTA 1560130010
    TOYOTA 15600-50010
    TOYOTA 1560050010
    TOYOTA 15600-44010
    TOYOTA 1560044010
    TOYOTA 15600-41020
    TOYOTA 1560041020
    TOYOTA 152087F400
    TOYOTA 15208-7F400
    TOYOTA 1560040010
    TOYOTA 15600-40010
    TOYOTA 1520832225
    TOYOTA 15208-32225
    TOYOTA 1520832255
    TOYOTA 15208-32255
    VOLVO 1257492
    VOLVO 12574927
    VOLVO 1328126
    VOLVO 13281611
    VOLVO 4804651
    VOLVO 4840740
    VOLVO 705097
    VW 068115568B
    VW 078 115 561 E
    VW 068115561E
    VW 068115561G
    VW 168115561A
    VW 681 155 613
    VW 078115561E
    VW 168 115 561 A
    VW 681155613
    VW 028 115 561 B
    VW 008115561
    VW 028115561B
    VW 028 115 561 E
    VW 068 115 561
    VW 028115561E
    VW 068 115 561 B
    VW 068 115 561 A
    VW 068 115 561 E
    VW 068 115 561 C
    VW 068 115 568 B
    VW 068 115 561 G
    VW 068115561A
    VW 068115561
    VW 068115561C
    VW 068115561B
    VW 008 115 561
    CHEVROLET 93156363
    CHEVROLET 7984460
    FREIGHTLINER DNP557780
    DAEWOO 24119014A
    SAME 244191300
    SAME 244191500
    LAMBORGHINI 244191501
    FENDT F 238 202 310 110
    FENDT F238202310110
    GENERAL MOTORS 5579970
    GENERAL MOTORS 6435675
    GENERAL MOTORS 5574459
    GENERAL MOTORS 5575840
    GENERAL MOTORS 7984655
    GENERAL MOTORS 7984460
    GENERAL MOTORS 6438121
    GENERAL MOTORS 6436749
    GENERAL MOTORS 93156363
    GENERAL MOTORS 93156304
    GENERAL MOTORS 7984870
    GENERAL MOTORS 7984844
    GENERAL MOTORS 9975153
    GENERAL MOTORS 9830607
    GENERAL MOTORS 93156952
    GENERAL MOTORS 93156390
    GUELDNER 0009830624
    UD TRUCKS 15208W1115
    UD TRUCKS 15208W1120
    UD TRUCKS 15208W1120B
    UD TRUCKS 15208W1123
    UD TRUCKS 15208W3403
    UD TRUCKS 92287Q7332
    UD TRUCKS BF20805D02
    UD TRUCKS FL20805D01
    UD TRUCKS 152087F400
    UD TRUCKS 152087T400
    UD TRUCKS 1520865014
    UD TRUCKS 1520865016
    UD TRUCKS 1520865011
    UD TRUCKS 1520865012
    UD TRUCKS 1520865004
    UD TRUCKS 1520865005
    UD TRUCKS 1520843G0A
    UD TRUCKS 1520865000
    UD TRUCKS 1520805D01
    UD TRUCKS 1520843G00
    UD TRUCKS 1520805001
    UD TRUCKS 1520805D00
    UD TRUCKS 120190212001
    UD TRUCKS 15205W1120

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT