DT Spare Parts Oliepomp (1.10227)

  • Artikelnr: 1.10227
  • EAN: 4047755002497
  • SKU: 101825696
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Voor OE nummer 1887506
Gewicht [g] 8528
Garantie 2 jaar garantie

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    SCANIA 10570176
    SCANIA 10570173
    SCANIA 1318091
    SCANIA 10570319
    SCANIA 10570172
    SCANIA 1887506
    SCANIA 225350
    SCANIA 301473
    SCANIA 570172
    SCANIA 1369981
    SCANIA 1570172
    SCANIA 1570173
    SCANIA 1570176
    SCANIA 570173
    SCANIA 570176
    SCANIA 570319

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info