GATES Thermostaat, koelvloeistof (TH03282G2)

  • Artikelnummer: TH03282G2
  • EAN: 5414465115080
  • SKU: 17326358
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 7412-10243
  • Prijs p/st: € 9,66
5+ direct leverbaar

Specificatie

Attributen
Behuizing Zonder behuizing
Openingstemperatuur 82

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CHRYSLER MD075460
    DODGE MD075460
    DODGE MD997219
    DODGE MD997680
    HONDA 19300634811
    HONDA 19300634812
    HONDA 19300657811
    HONDA 19300657812
    HONDA 19300679004
    HONDA 19300679014
    HONDA 19300692812
    HONDA 19300PA0003
    HONDA 19300PB2003
    HONDA 19300PB2004
    HONDA 19300PB2013
    HONDA 19300PB2024
    MAZDA 0419115171
    MAZDA 041915171
    MAZDA 8AB715171
    MAZDA 8AB915171
    MAZDA 8ABC15171
    MAZDA 8AZ415171
    MAZDA B3H815171A
    MAZDA HE4115171
    MAZDA HE4199152C
    MAZDA HE4199152D
    MAZDA HR4115171
    MITSUBISHI MD005371
    MITSUBISHI MD972905
    MITSUBISHI MD972908
    MITSUBISHI MD997219
    MITSUBISHI MD997220
    MITSUBISHI MD997439
    MITSUBISHI MD997602
    MITSUBISHI MD997603
    MITSUBISHI MD997607
    MITSUBISHI MD997680
    TOYOTA 9091603020
    TOYOTA 9091603021
    TOYOTA 9091603028
    TOYOTA 9091603033
    TOYOTA 9091603034
    TOYOTA 9091603035
    TOYOTA 9091603037
    TOYOTA 9091603038
    TOYOTA 9091603083
    HYUNDAI 2550011100
    HYUNDAI 2550011200
    HYUNDAI 2550024000
    HYUNDAI 90916-03020
    HYUNDAI 90916-03021
    HYUNDAI 90916-03028
    HYUNDAI 90916-03033
    HYUNDAI 90916-03034
    HYUNDAI 90916-03035
    HYUNDAI 90916-03037
    HYUNDAI 90916-03038
    HYUNDAI 90916-03083
    KIA 0K20115171
    KIA 0K2A115171
    KIA 90916-03020
    KIA 90916-03021
    KIA 90916-03028
    KIA 90916-03033
    KIA 90916-03034
    KIA 90916-03035
    KIA 90916-03037
    KIA 90916-03038
    KIA 90916-03083
    KIA KHE4115171
    PLYMOUTH MD997220
    STANDARD 75201
    STANDARD 75221

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en als eerste op de hoogte van onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vindt je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info

    CHAT