JP GROUP Koppelingsset JP Group (1230407210)

  • Artikelnr: 1230407210
  • EAN: 5710412505271
  • SKU: 191947825
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 1230407219
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Met deze JP GROUP koppelingsset 1230407210 schakelt jouw auto weer als nieuw! Na vervanging eindelijk weer dat juiste koppelingsgevoel. . 

Dit drukgroepsetje geeft jou de zekerheid van iedere keer weer een soepele schakeling van versnelling naar versnelling.

Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Diameter (mm) 205
Aantal tanden 14
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager

Alternatieven

BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193048)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193048)
€ 98,54
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193016)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193016)
€ 97,68
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193047)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193047)
€ 101,83
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193028)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193028)
€ 106,36
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193062)
BLUE PRINT Koppelingsset (ADW193062)
€ 131,31

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 0664076
    OPEL 5666002
    OPEL 666107
    OPEL 0666130
    OPEL 5666017
    OPEL 0666107
    OPEL 5679332
    OPEL 666030
    OPEL 0664077
    OPEL 0666030
    OPEL 5666016
    OPEL 5679304
    OPEL 5679333
    OPEL 664076
    OPEL 664077
    OPEL 666130
    SAAB 24422061
    SAAB 55556349
    GENERAL MOTORS 24436442
    GENERAL MOTORS 90523532
    GENERAL MOTORS 90523765
    GENERAL MOTORS 93180647
    GENERAL MOTORS 93317724
    GENERAL MOTORS 93180648
    GENERAL MOTORS 24422061
    GENERAL MOTORS 24423459
    GENERAL MOTORS 24436441
    GENERAL MOTORS 24424957
    GENERAL MOTORS 55556349
    GENERAL MOTORS 55556394

     

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info