JP GROUP Koppelingsset JP Group (1230400110)

  • Artikelnr: 1230400110
  • EAN: 5710412119171
  • SKU: 87155724
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 1230400119
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Met deze JP GROUP koppelingsset 1230400110 schakelt jouw auto weer als nieuw! Na vervanging eindelijk weer dat juiste koppelingsgevoel. . 

Dit drukgroepsetje geeft jou de zekerheid van iedere keer weer een soepele schakeling van versnelling naar versnelling.

Verifieer dit filter overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Diameter (mm) 190
Aantal tanden 14
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 1606960
    OPEL 1606954
    VAUXHALL R1020023
    VAUXHALL 1606522
    VAUXHALL R1020035
    VAUXHALL R1020036
    VAUXHALL R1020048
    VAUXHALL 93185885
    GENERAL MOTORS 90540803
    GENERAL MOTORS 90540801

     

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info