HUTCHINSON Geleiderol, distributieriem (HEG 60)

  • Artikelnr: HEG 60
  • EAN: 3159750660594
  • SKU: 80777485
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: HEG60
  • Vervangt: HTG 59
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Breedte (mm) 31,00
Diameter (mm) 59,30
Diameter van de bevestigingspunten [mm] 10,30
Vervangt
  • HTG 59

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    MITSUBISHI MD865078
    OPEL 4402639
    OPEL 4416369
    RENAULT 7700107249
    RENAULT 7700875307
    RENAULT 8200420964
    VAUXHALL 9110639
    VAUXHALL 93187032
    VOLVO 30865078

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info