HUTCHINSON Geleiderol, distributieriem (HEG 298)

  • Artikelnr: HEG 298
  • EAN: 3159750717717
  • SKU: 80774426
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: HEG298
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Attributen
Breedte (mm) 37,00
Diameter (mm) 55,80

Alternatieven

SKF Geleiderol, distributieriem (VKM 25500)
SKF Geleiderol, distributieriem (VKM 25500)
€ 29,60
FEBI BILSTEIN Geleiderol, distributieriem (17482)
FEBI BILSTEIN Geleiderol, distributieriem (17482)
€ 45,06

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 5636422
    OPEL 5636430
    SAAB 4504080
    SAAB 90543739
    VAUXHALL 90543739
    VAUXHALL 9196294
    VAUXHALL 93170387

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info