SCT - MANNOL Remblokkenset, schijfrem (SP 262 PR)

  • Artikelnr: SP 262 PR
  • EAN: -
  • SKU: 183693352
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 21780, 21837
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De remblokkenset, SP 262 PR, van SCT - MANNOL verzekert je van een optimaal remvermogen. De remblokken 21780, 21837 zijn van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze set wordt over het algemeen aan de  Vooras toegepast.


De afmetingen van de SP 262 PR zijn een breedte van 128,4mm, een hoogte van 52mm, en een dikte van 15,5mm,
Bij bestellen van '1 set/stuk' omvat de levering een compleet setje voor één gehele as. Ook wel bekend als ‘4 losse blokjes’.


Met deze remblokkenset kom je niet voor verrassingen te staan. Is er dan een keer een noodstop nodig? Dan weten deze remblokken van SCT - MANNOL daar wel raad mee! Dat is nog eens een veilig gevoel! Verifieer een remblokkenset overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten. Denk aan diameter verschil remschijf of een zo genoemd ‘PR-nummer’. Deze en andere vind je via deze zoekmethode en de aangegeven informatie. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!
 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Dikte [mm] 15,5
Breedte (mm) 128,4
Hoogte (mm) 52
Controleteken E11 90R-01183/4182
Inbouwplaats Vooras
Slijtageindicator Met akoestische slijtagewaarschuwing
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    TOYOTA 0446528030
    TOYOTA 04465-28040
    TOYOTA 0446528080
    TOYOTA 04465-28130
    TOYOTA 0446528160
    TOYOTA 0446528170
    TOYOTA 0446528171
    TOYOTA 04465-YZZAV
    TOYOTA 04465YZZB1
    TOYOTA 04465YZZB6
    TOYOTA 04491-28150
    TOYOTA 0449128210
    TOYOTA 04491-28220
    TOYOTA 04491-28221
    TOYOTA 0449128250
    TOYOTA 0449128281
    TOYOTA 0449128340
    TOYOTA 0449128350
    TOYOTA 0449128351
    TOYOTA 449128250
    TOYOTA 449128350

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info