SCT - MANNOL Remblokkenset, schijfrem (SP 208 PR)

  • Artikelnr: SP 208 PR
  • EAN: -
  • SKU: 183690766
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 20926
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De remblokkenset, SP 208 PR, van SCT - MANNOL verzekert je van een optimaal remvermogen. De remblokken 20926 zijn van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze set wordt over het algemeen aan de  Vooras toegepast.


De afmetingen van de SP 208 PR zijn een breedte van 155,7mm, een hoogte van 56,4mm, en een dikte van 18,4mm,
Bij bestellen van '1 set/stuk' omvat de levering een compleet setje voor één gehele as. Ook wel bekend als ‘4 losse blokjes’.


Met deze remblokkenset kom je niet voor verrassingen te staan. Is er dan een keer een noodstop nodig? Dan weten deze remblokken van SCT - MANNOL daar wel raad mee! Dat is nog eens een veilig gevoel! Verifieer een remblokkenset overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten. Denk aan diameter verschil remschijf of een zo genoemd ‘PR-nummer’. Deze en andere vind je via deze zoekmethode en de aangegeven informatie. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!
 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Dikte [mm] 18,4
Breedte (mm) 155,7
Hoogte (mm) 56,4
Controleteken E1 90R-01820/060
Inbouwplaats Vooras
Aantalslijtage-indicatoren [per as] 2
Slijtageindicator Incl. slijtage waarschuwingscontact
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat

Documenten

Alternatieven

FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (16443)
FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (16443)
€ 30,27

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    OPEL 44 03 271
    OPEL 44 03 272
    OPEL 4403273
    OPEL 9111271
    OPEL 9111272
    RENAULT 77 01 203 913
    RENAULT 77 01 203 918
    RENAULT 7701200648
    RENAULT 7701200884
    RENAULT 7701202044
    RENAULT 7701202256
    RENAULT 7701202713
    RENAULT 7701202956
    RENAULT 7701203917
    RENAULT 7701348111
    RENAULT 7701348688
    RENAULT 8671005933
    RENAULT 8671016179
    VAUXHALL 9111271
    VAUXHALL 9111272

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info