SCT - MANNOL Remblokkenset, schijfrem (SP 194 PR)

  • Artikelnr: SP 194 PR
  • EAN: -
  • SKU: 183689812
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 21089
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De remblokkenset, SP 194 PR, van SCT - MANNOL verzekert je van een optimaal remvermogen. De remblokken 21089 zijn van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze set wordt over het algemeen aan de  Achteras toegepast.


De afmetingen van de SP 194 PR zijn een breedte van 125,3mm, een hoogte van 37,5mm, en een dikte van 14,7mm,
Bij bestellen van '1 set/stuk' omvat de levering een compleet setje voor één gehele as. Ook wel bekend als ‘4 losse blokjes’.


Met deze remblokkenset kom je niet voor verrassingen te staan. Is er dan een keer een noodstop nodig? Dan weten deze remblokken van SCT - MANNOL daar wel raad mee! Dat is nog eens een veilig gevoel! Verifieer een remblokkenset overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten. Denk aan diameter verschil remschijf of een zo genoemd ‘PR-nummer’. Deze en andere vind je via deze zoekmethode en de aangegeven informatie. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!
 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Dikte [mm] 14,7
Breedte (mm) 125,3
Hoogte (mm) 37,5
Controleteken E11 90R-01183/4721
Inbouwplaats Achteras
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    SAAB 04196317
    SAAB 4196317
    SAAB 5055967
    SAAB 8961856
    SAAB 8967101
    SAAB 8967119
    SAAB 8968026
    VOLVO 3 342 534

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info