SCT - MANNOL Remblokkenset, schijfrem (SP 160 PR)

  • Artikelnr: SP 160 PR
  • EAN: -
  • SKU: 183687199
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 21679
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De remblokkenset, SP 160 PR, van SCT - MANNOL verzekert je van een optimaal remvermogen. De remblokken 21679 zijn van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze set wordt over het algemeen aan de  Vooras toegepast.


De afmetingen van de SP 160 PR zijn een breedte van 119mm, en een dikte van 15mm,
Bij bestellen van '1 set/stuk' omvat de levering een compleet setje voor één gehele as. Ook wel bekend als ‘4 losse blokjes’.


Met deze remblokkenset kom je niet voor verrassingen te staan. Is er dan een keer een noodstop nodig? Dan weten deze remblokken van SCT - MANNOL daar wel raad mee! Dat is nog eens een veilig gevoel! Verifieer een remblokkenset overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten. Denk aan diameter verschil remschijf of een zo genoemd ‘PR-nummer’. Deze en andere vind je via deze zoekmethode en de aangegeven informatie. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!
 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Dikte [mm] 15
Breedte (mm) 119
Hoogte 1 (mm) 73
Hoogte 2 (mm) 68
Controleteken E11 90R-01183/3379
Inbouwplaats Vooras
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat

Documenten

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    TOYOTA 0446535030
    TOYOTA 0446535031
    TOYOTA 0446535040
    TOYOTA 0446535061
    TOYOTA 04465-35080
    TOYOTA 0446535100
    TOYOTA 0446535190
    TOYOTA 0446535200
    TOYOTA 0446535230
    TOYOTA 0446535240
    TOYOTA 04465-35280
    TOYOTA 0446560030
    TOYOTA 0446560130
    TOYOTA 0446560260
    TOYOTA 04465YZZA5
    TOYOTA 04465YZZA6
    TOYOTA 04465YZZAF
    TOYOTA 04465YZZDH
    TOYOTA 04465YZZDJ
    TOYOTA 0449135110
    TOYOTA 0449135111
    TOYOTA 04491-35160
    TOYOTA 0449135170
    TOYOTA 0449135171
    TOYOTA 0449135190
    TOYOTA 0449135210
    TOYOTA 0449135250
    TOYOTA 0449135251
    TOYOTA 0449135260
    TOYOTA 04491-60080
    TOYOTA 0449160090
    TOYOTA 446535031
    TOYOTA 446535040
    TOYOTA 446535080
    TOYOTA 446560030
    TOYOTA 449135160
    TOYOTA 449135190
    TOYOTA 449135240
    TOYOTA 449160080
    VW J04 465 350 40
    VW J04 491 351 60
    VW J04 665 350 40

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info