SCT - MANNOL Remblokkenset, schijfrem (SP 107 PR)

  • Artikelnr: SP 107 PR
  • EAN: -
  • SKU: 183683559
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 20905
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De remblokkenset, SP 107 PR, van SCT - MANNOL verzekert je van een optimaal remvermogen. De remblokken 20905 zijn van een erg hoge kwaliteit en zeer scherp geprijsd. Deze set wordt over het algemeen aan de  Vooras toegepast.


De afmetingen van de SP 107 PR zijn een breedte van 105mm, een hoogte van 54,5mm, en een dikte van 17,6mm,
Bij bestellen van '1 set/stuk' omvat de levering een compleet setje voor één gehele as. Ook wel bekend als ‘4 losse blokjes’.


Met deze remblokkenset kom je niet voor verrassingen te staan. Is er dan een keer een noodstop nodig? Dan weten deze remblokken van SCT - MANNOL daar wel raad mee! Dat is nog eens een veilig gevoel! Verifieer een remblokkenset overigens altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten. Denk aan diameter verschil remschijf of een zo genoemd ‘PR-nummer’. Deze en andere vind je via deze zoekmethode en de aangegeven informatie. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!
 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

 

Attributen
Dikte [mm] 17,6
Breedte (mm) 105
Hoogte (mm) 54,5
Controleteken E11 90R-01037/473
Inbouwplaats Vooras
Aantalslijtage-indicatoren [per as] 2
Slijtageindicator Incl. slijtage waarschuwingscontact
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat

Documenten

Alternatieven

BOGIJNS CHOICE Remblokkenset, schijfrem (3711-1P)
BOGIJNS CHOICE Remblokkenset, schijfrem (3711-1P)
€ 9,70
FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (16192)
FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (16192)
€ 17,63
TOPRAN Remblokkenset, schijfrem (722 290)
TOPRAN Remblokkenset, schijfrem (722 290)
€ 21,22
FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (16291)
FEBI BILSTEIN Remblokkenset, schijfrem (16291)
€ 21,34
TOPRAN Remblokkenset, schijfrem (720 753)
TOPRAN Remblokkenset, schijfrem (720 753)
€ 24,42

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CITROËN 424862
    CITROËN 425137
    CITROËN 425140
    CITROËN 425147
    CITROËN 425273
    CITROËN 95659340
    CITROËN 95666970
    CITROËN E172065
    PEUGEOT 245050
    PEUGEOT 4250 50
    PEUGEOT 4250 76
    PEUGEOT 4250 88
    PEUGEOT 4250 97
    PEUGEOT 425033
    PEUGEOT 425035
    PEUGEOT 425036
    PEUGEOT 425043
    PEUGEOT 425049
    PEUGEOT 425051
    PEUGEOT 425052
    PEUGEOT 425057
    PEUGEOT 425069
    PEUGEOT 425072
    PEUGEOT 425075
    PEUGEOT 425091
    PEUGEOT 425092
    PEUGEOT 425102
    PEUGEOT 425120
    PEUGEOT 425127
    PEUGEOT 425141
    PEUGEOT 425165
    PEUGEOT 425261
    PEUGEOT 425262
    PEUGEOT 425263
    PEUGEOT 425264
    PEUGEOT 425265
    PEUGEOT 425275
    PEUGEOT 425314
    PEUGEOT 425483
    PEUGEOT 425498
    PEUGEOT E172150
    RENAULT 77 01 202 057
    RENAULT 77 01 202 283
    RENAULT 77 01 204 530
    RENAULT 77 01 204 708
    RENAULT 77 01 204 903
    RENAULT 77 11 130 034
    RENAULT 7701201542
    RENAULT 7701202216
    RENAULT 7701202217
    RENAULT 7701202302
    RENAULT 7701202475
    RENAULT 7701202518
    RENAULT 7701202711
    RENAULT 7701202833
    RENAULT 7701202847
    RENAULT 7701202892
    RENAULT 7701349869
    RENAULT 7701349969
    RENAULT 7711130008
    RENAULT 8671000105
    RENAULT 8671016172

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Automotive? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.


    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om je zo goed mogelijk van dienst te zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies. Meer info