TUDOR Accu / Batterij StrongPRO EFB+ (TE2353)

  • Artikelnr: TE2353
  • EAN: 3661024055260
  • SKU: 249441596
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 720 18, 725 12, 680021095, 710014115, 925012115, 725103115
  • Vervangt: TE2253
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De TUDOR accu TE2353 is van erg hoge kwaliteit. Heeft 235Ah aan vermogen  Met deze 720 18, 725 12, 680021095, 710014115, 925012115, 725103115 accu koop je een accu waar je jaren lang startplezier van gaat hebben. Deze voordelige accu heeft 12 volt aan spanning met een sterkte van 235Ah. De koudstartstroom van deze accu bedraagt 1200A(EN). Afmetingen bedragen een lengte van 518mm, breedte 279mm, en een hoogte van 240mm.

De TUDOR TE2353 heeft een poolvolgorde van 3 wat in geval van ‘0’ inhoudt dat links de - pool zit en in geval van ‘1’ houdt dit in dat links de + pool is gelokaliseerd.

Verifieer deze accu altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 235
Hoogte [mm] 240
Breedte [mm] 279
Lengte [mm] 518
Koudstartstroom EN (A) 1200
Poolvolgorde 3
Houderuitvoering B00, B0
Technische informatie

De enige accu die geschikt is voor inbouw aan het einde van
het chassis (Euro5 & Euro6 trucks)
- De nieuwste generatie HVR®-technologie die voldoet aan de
hoogste trillingsbestendigheidsnorm (de V4-test van de EN no
rm 50342-1 (2015))
- Uitgerust met de unieke 'Carbon Boost¿' technologie die he
t risico op stratificatie vermindert en zorgt voor een snell
ere herlading en een verhoogde cyclische bestendigheid
- Garandeert een probleemloze start na een lange halte (nach
tstop waarbij de comfortuitrusting aan boord de accu belast)
Geproduceerd in Europa
De opvolger van de Tudor Heavy HVR range.

Vervangt
  • TE2253

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 2167681
    IVECO 2993970
    IVECO 2994416
    IVECO 500041000
    IVECO 500041753
    IVECO 500050163
    IVECO 5006142841
    IVECO 504292141
    IVECO 5801881620
    IVECO 5801985799
    MAN 07.97020-2303
    SCANIA 1748929
    SCANIA 1926223
    SCANIA 2570833
    RENAULT TRUCKS 20904127
    RENAULT TRUCKS 7420889628
    RENAULT TRUCKS 7420904127
    RENAULT TRUCKS 7424151760
    KOMATSU 42U-06-17150

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info