TUDOR Accu / Batterij StrongPRO EFB+ (TE1403)

  • Artikelnr: TE1403
  • EAN: 3661024055246
  • SKU: 76642718
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 620034068, 640020076, 640035076, 645013090, 645400080
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De TUDOR accu TE1403 is van erg hoge kwaliteit. Heeft 140Ah aan vermogen  Met deze 620034068, 640020076, 640035076, 645013090, 645400080 accu koop je een accu waar je jaren lang startplezier van gaat hebben. Deze voordelige accu heeft 12 volt aan spanning met een sterkte van 140Ah. De koudstartstroom van deze accu bedraagt 800A(EN). Afmetingen bedragen een lengte van 513mm, breedte 189mm, en een hoogte van 223mm.

De TUDOR TE1403 heeft een poolvolgorde van 3 wat in geval van ‘0’ inhoudt dat links de - pool zit en in geval van ‘1’ houdt dit in dat links de + pool is gelokaliseerd.

Verifieer deze accu altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 140
Hoogte [mm] 223
Breedte [mm] 189
Lengte [mm] 513
Koudstartstroom EN (A) 800
Poolvolgorde 3
Houderuitvoering B00, B0
Technische informatie

De enige accu die geschikt is voor inbouw aan het einde van
het chassis (Euro5 & Euro6 trucks)
- De nieuwste generatie HVR®-technologie die voldoet aan de
hoogste trillingsbestendigheidsnorm (de V4-test van de EN no
rm 50342-1 (2015))
- Uitgerust met de unieke 'Carbon Boost¿' technologie die he
t risico op stratificatie vermindert en zorgt voor een snell
ere herlading en een verhoogde cyclische bestendigheid
- Garandeert een probleemloze start na een lange halte (nach
tstop waarbij de comfortuitrusting aan boord de accu belast)
Geproduceerd in Europa
De opvolger van de Tudor Heavy HVR range.

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    IVECO 140482
    IVECO 2993968
    IVECO 500050168
    IVECO 5802246773
    MAN 07.97020-1501
    SCANIA 1748921
    SCANIA 2962433
    CASE IH 47768984
    CASE IH 51673027
    RENAULT TRUCKS 5010306270
    RENAULT TRUCKS 7421991750
    KOMATSU 5223821
    NEW HOLLAND 47768984
    NEW HOLLAND 51673024

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info