TUDOR Accu / Batterij HIGH-TECH *** (TA755)

  • Artikelnr: TA755
  • EAN: 3661024054171
  • SKU: 76592700
  • Verpakkingseenheid: 1
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De TUDOR accu TA755 is van erg hoge kwaliteit. Heeft 75Ah aan vermogen  Met deze accu koop je een accu waar je jaren lang startplezier van gaat hebben. Deze voordelige accu heeft 12 volt aan spanning met een sterkte van 75Ah. De koudstartstroom van deze accu bedraagt 630A(EN). Afmetingen bedragen een lengte van 270mm, breedte 173mm, en een hoogte van 222mm.

De TUDOR TA755 heeft een poolvolgorde van 1 wat in geval van ‘0’ inhoudt dat links de - pool zit en in geval van ‘1’ houdt dit in dat links de + pool is gelokaliseerd.

Verifieer deze accu altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 75
Koudstartstroom EN (A) 630
Lengte [mm] 270
Breedte [mm] 173
Hoogte [mm] 222
Poolvolgorde 1
Pooluitvoering EN
Houderuitvoering Korean B1
Technische informatie

De HIGH PERFORMANCE accu
- 30% meer startkracht
- Ideaal voor auto¿s met veel stroomverbruikers en krachtige
motoren
- Ideaal bij inzet onder extreme weersomstandigheden en bij
druk stadsverkeer
- 3DX rooster technologie
- Original Equipment ervaring inside

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    CITROËN 5600X6
    HONDA 31500SP0021HE
    HONDA 31500SP0041HE
    MITSUBISHI MZ690087
    MITSUBISHI Z2157070
    NISSAN 2441059Y61
    NISSAN 24410P0701
    NISSAN KE24165E10NY
    NISSAN KE24165E15NY
    NISSAN KE241-80E19NY
    PEUGEOT 5600X6
    TOYOTA 2880017121
    TOYOTA 2880031410
    TOYOTA 2880038080
    TOYOTA 2880038100
    TOYOTA 2880050160
    TOYOTA 288005604983
    TOYOTA 288005702483
    TOYOTA 28800YZZAT
    TOYOTA 28800YZZJD
    TOYOTA 28800YZZJH
    VOLVO 1235780
    CHEVROLET EC0730008
    HYUNDAI HR807700
    KIA DP370APU070CK1U
    KIA LP370APE070CK1
    VAG J2880004030
    VAG J7AZZZ90017
    CASE IH 1440694R1
    CASE IH 48179437
    CASE IH 51492901
    GENERAL MOTORS 9118695
    GENERAL MOTORS 93168573
    JOHN DEERE MCEX550PF
    KUBOTA 00580-57024
    AGCO APBAT801
    MANITOU 505538DIR
    MANITOU N51510229
    NEW HOLLAND 1440694R1
    NEW HOLLAND 48179437

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info