TUDOR Accu / Batterij HIGH-TECH *** (TA472)

  • Artikelnr: TA472
  • EAN: 3661024054263
  • SKU: 76592459
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Handelsnummers: 536 46, 543 16, 543 20
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

De TUDOR accu TA472 is van erg hoge kwaliteit. Heeft 47Ah aan vermogen  Met deze 536 46, 543 16, 543 20 accu koop je een accu waar je jaren lang startplezier van gaat hebben. Deze voordelige accu heeft 12 volt aan spanning met een sterkte van 47Ah. De koudstartstroom van deze accu bedraagt 450A(EN). Afmetingen bedragen een lengte van 207mm, breedte 175mm, en een hoogte van 175mm.

De TUDOR TA472 heeft een poolvolgorde van 0 wat in geval van ‘0’ inhoudt dat links de - pool zit en in geval van ‘1’ houdt dit in dat links de + pool is gelokaliseerd.

Verifieer deze accu altijd even met onze kentekencheck, of zoeken op het juiste merk-model-voertuig. Er kunnen zo nu en dan nog wat specifieke verschillen in zitten welke je via deze zoekmethode uitsluit. Twijfel je? Vraag het ons even, we kijken graag met je mee!

 

Voor alle overige technische informatie klik je hier.

Attributen
Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 47
Koudstartstroom EN (A) 450
Lengte [mm] 207
Breedte [mm] 175
Hoogte [mm] 175
Poolvolgorde 0
Pooluitvoering EN
Houderuitvoering B13
Technische informatie

De HIGH PERFORMANCE accu met exclusieve 'Carbon Boost'-techn
ologie
- Herlaadt tot 1,5 keer sneller
- 30% meer startkracht
- Ideaal voor auto¿s met veel stroomverbruikers en krachtige
motoren
- Ideaal bij inzet onder extreme weersomstandigheden en bij
druk stadsverkeer
- 3DX rooster technologie
- Original Equipment ervaring inside

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    AUDI 3D0915105C
    JAGUAR J9D3-10655-AB
    JAGUAR JD93-10655-AB
    JAGUAR T4K4462
    NISSAN 24410-AY60B
    NISSAN KE24147D00NY
    NISSAN KE241-47D01NY
    OPEL 13502901
    OPEL 93168488
    OPEL 95507660
    RENAULT 7700431819
    RENAULT 7701376968
    RENAULT 7701381061
    RENAULT 7711130087
    RENAULT 7711222785
    RENAULT 8200253388
    SUZUKI 3361061M00000
    SUZUKI 3361077EV8
    VAUXHALL 13502901
    VW 000915105DA
    VW 282915105
    VW 3D0915105C
    GENERAL MOTORS 93168488
    JOHN DEERE MCEX420PF
    LAND ROVER J9D3-10655-AB
    LAND ROVER JD93-10655-AB
    LAND ROVER T4K4462

     

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Wil je niks missen van Bogijn Car Parts? Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Kosteloos, altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes en onze kortingsacties.

    Laagste prijsgarantie

    Vind je het onderdeel ergens anders goedkoper inclusief verzendkosten? Dan krijg je het verschil terug + nog eens 10% korting als bedankje!
    Kijk hier hoe het werkt!

    Ik begrijp het

    Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt Bogijn.nl gebruik van cookies om de website te laten functioneren, betere inzichten te krijgen voor een nog beter gebruiksgemak, en voor de personalisatie van onze website en advertenties. Meer info